banner1483
Öne Çıkanlar SİNEKLE MÜCADELEYE DEVAM… MARAŞGÜCÜ TÜRKİYE 3.SÜ KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI KSÜ TANITIM FİLMİ BASINA TANITILDI TOPLU KONUTLARIN TEMELİ

Bu haber kez okundu.

KANBUR “DAMAKLARA AYRI TAT VE HAZ BIRAKACAK”

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Kent’in dünyaca ünlü dondurma ve tatlıcıları hazırlıklarını hızlandırdı. Kahramanmaraş Lokantacılar ve Pastaneciler Odası Başkanı ve aynı zamanda da MADO Yönetim Kurulu Üyesi olan Erdal Kambur, bayramların vazgeçilmezi olan tatlı ve dondurma üreticilerinin hazırlıklarını gece gündüz yaptıklarını ve kendilerinin de Mado firması olarak Arefe gününden başlayarak 46 çeşit birbirinden farklı Fıstıklı ve cevizli tatlıların tezgâhlardaki yerlerini alacağını söyledi.

 “DAMAKLARA AYRI TAT VE HAZ BIRAKACAK”

 Bayram tatlılarının bayram şekeri ve çöreği gibi gün öncesinden alınmaması gerektiğini söyleyen Erdal Kanbur, “Damaklara ayrı tat ve haz bırakacak 46 değişik tatlı çeşitlerimizin yanında kendi sanen keçi çiftliğimizden gelen keçi sütünden yapılmış sütlü tatlı çeşitleri de şubelerimizde yer alacak. Şu ana kadar gelen siparişlerden bu bayramda hemşerilerimizin ve saygıdeğer müşterilerimizin fıstıklısı, cevizlisi, kaymaklısı, peynirlisi, sütlü fıstıklı, hasır kadayıf düz kadayıf, tercihlerinin önde olduğunu gördük” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol