banner1483
Öne Çıkanlar SİNEKLE MÜCADELEYE DEVAM… MARAŞGÜCÜ TÜRKİYE 3.SÜ KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI KSÜ TANITIM FİLMİ BASINA TANITILDI TOPLU KONUTLARIN TEMELİ

Bu haber kez okundu.

İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDE EĞİTİM TOPLANTISI

Video konferans yöntemiyle yapılan eğitim toplantısında, bakanlığımızca geliştirilmekte olan üreticileri, kooperatifleri, birlikleri, sanayicileri, halcileri, bankaları, sigortacıları ve tarım sektörünün diğer tüm paydaşlarının bir araya getirildiği üretim ve pazarlama modeline ortam sağlayan bir platform olan DİTAP (Dijital Tarım Pazarı) ile ilgili olarak İl Müdür Yardımcısı ile Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü’ nünde katılımlarıyla eğitim toplantısı yapıldı.

Toplantıda Çiftçi kayıt Sistemi (ÇKS)’ye kayıtlı üreticilerimizden istekli olanların yukarıda adı geçen platforma (DİTAP)’a nasıl kayıt olmaları gerektiğiyle ilgili bilgilendirmeler yapıldı. Çiftçilerimiz www.ditap.gov.tr adresinden giriş yaparak sisteme kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıt işlemleri ile ilgili gerekli bilgilendirmeler Web adresinde bulunmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol