Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR

Bu haber kez okundu.

DÜNYA GAZETESİ FUARDA STAND AÇTI, İŞ DÜNYASINI YALNIZ BIRAKMADI
 Türk ve dünya tekstil sektöründen önemli firmaları bir araya getirerek, Kahramanmaraş ve bölge tekstil sektörünün potansiyelini daha da yükseltecek. ECR Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen organizasyonda tekstil sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı KTM 2017, birbirinden özel makina şovları ile Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (KAFUM) yer aldı.

Dünya Gazetesi Temsilcisi Ali Eskalan yaptığı açıklamada; “İş Dünyası ve birçok kesimin yakından takip ettiği Türkiye’de ekonominin takipçisi olan Dünya Gazetesi olarak, İşadamlarımızın ve makine satıcılarının yanında yer alarak Kahramanmaraş tekstil sanayisinin nabzını tutarak destek olmak istedik. KTM 2017 Fuar’ında yer alarak, her zaman birlikte olduğumuz işadamlarımızın, fuara katılan firmalarımızın bugünde yanında yer alarak, gelişmeleri yakinen takip etme imkanı bulduk. Bu yıl 3.cüsü düzenlen Fuar’a her geçen yıl daha da ilgi artarak devam etmektedir.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol