Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR

Bu haber kez okundu.

ARPASATAN; “REFERANDUM SONUCU MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN!”
 Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpasatan, 6 aydır Türkiye’nin gündemini belirleyen tartışmada seçmen son sözü söyledi. Bundan sonra işimize gücümüze odaklanıp çalışmaya devam etmemiz lazım.” dedi.

KASİAD Başkanı Ali Arpasatan, referandum sonucuna ilişkin olarak; “Kahramanmaraş iş dünyasına göre referandum süreci geride kalmıştır. Gerginliklerin ülkemize hiçbir faydası olmaz. Cumhurbaşkanımızın 2019 yılına kadar seçim olmayacağını belirtmesi memnuniyet vericidir. Parlamentomuzun bu iki yılı iyi değerlendireceğini umuyoruz. Başta hukuk sistemi olmak üzere, adli ve idari yargı reformlarını, işgücü piyasa reformunu, üretim ortamını iyileştirecek yapısal reformları ve eğitim sistemini, özellikle mesleki eğitim reformunu süratle gerçekleştirmeliyiz.

Uzun zamandır bir devlet politikası olarak benimsediğimiz Avrupa Birliği hedefini yeniden güçlü bir şekilde  ele alarak siyasi ve ekonomik reformların hızlandırılması beklentilerimizdendir. AB ile gümrük birliğini yenileme sürecine hız verilmelidir. Demokratik kazanımlarımız arttıkça ekonomik kazanımlarımızda artacaktır. Referandum sonucunun milletimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol