Öne Çıkanlar dizi ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ öneri BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

ALPEDO MEZOPOTAMYA FUARI’NDAYDI

Fuar’da Kahramanmaraş’a özgü yöresel lezzetlerin tanıtıldığı ALPEDO Kervan standı yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı oldu.

“ŞEHRİN TURİZM ELÇİSİ”

ALPEDO Kervan Lezzet Grubu Kahramanmaraş’ı her kulvarda tanıtmaya devam ediyor. Katıldığı her organizasyona renk katmayı başaran ALPEDO, son olarak ise Diyarbakır’da düzenlenen Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı’nda boy gösterdi.

16 ülkeden 30 şehrin katıldığı fuarda ALPEDO yapmış olduğu tatlılar ve dondurmalarla vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. 

FUARA RENK VE TAT KATMIŞTI

Kendini şehrin gönüllü turizm elçisi olarak tanımlayan ve değerine her geçen gün değer ekleyen ALPEDO Kervan Lezzet Grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu ise fuarın çok verimli geçtiğini kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı katılımcılara teşekkür etti.

Kervancıoğlu, “Kahramanmaraş, dünyaca ünlü bir dondurma şehri. Biz de Alpedo Kervan Lezzet Grubu olarak Türkiye’nin her yerindeyiz. Türkiye’nin 135 bin noktasında dondurmamızı beğeniye sunuyoruz. Dondurmamızı ve yöresel lezzetlerimizi tanıtmak için zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol