Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR

Bu haber kez okundu.

TENZİLE ERDOĞAN İMAM HATİP LİSESİ TEMELİ ATILIYOR
 Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Etüd ve Projeler Şube Müdürlüğü kontrolünde yapımına başlanan Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi ve Pansiyon inşaatında çalışmalar hızla devam ederken, lisenin temel atma töreni 7 Nisan 2017 Cuma günü gerçekleştirilecek.

Büyükşehir Belediyesi’nce Yahya Kemal Mahallesi’nde yapım çalışmalarına başlanan Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi’nin temel atma töreni 7 Nisan Cuma günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek.

Temel atma törenine ilişkin bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “Büyükşehir Belediyesi olarak eğitim alanına yaptığımız yatırımlarımız devam ediyor. Yahya Kemal Mahallemize yapacağımız Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi tam bir eğitim kompleksi şeklinde olacak. Bu okulumuzda hem 300 kişilik pansiyon, hem de spor alanları olacak. Tüm hemşehrilerimizi 7 Nisan 2017 Cuma günü gerçekleştireceğimiz lise binamızın temel atma törenlerine davet ediyorum” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol