Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR

Bu haber kez okundu.

 TARİHİ LİSEYE BELEDİYE ELİ DEĞDİ
 Erdemli Belediyesi tarihi Erdemli Lisesinde önemli çalışmalar yapıyor. Okulun tüm eksiklerini gideren, ihtiyaçlarını karşılayan belediyenin bu çalışmalarından sonra Erdemli Lisesinin baştan aşağı yenileneceği belirtildi.

Yapılan çalışmaları bizzat takip eden Erdemli Belediye Başkanı Tollu, Erdemli’de eğitim kurumlarına hizmetin en çok kendi dönemlerinde verildiğini söyledi. Yapılan hizmetlerin belediyenin eğitim öğretime verdiği önemin büyüklüğünü ortaya çıkardığını dile getiren Başkan Tollu, eğitime her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini kaydetti. Belediye olarak Erdemli’nin en eski okulu olan Erdemli Lisesinin bahçesini baştan aşağı yenilediklerini ifade eden Tollu, boya badana dışında, okul bahçesi ve yollarını sıcak asfalt hizmeti, parke döşemesi ve peyzaj hizmeti de sunduklarını belirtti.

Özelikle de sıcak asfalt konusunda çok hassas olduklarına vurgu yapan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Öğrencilerin kaliteli ve huzurlu bir eğitim görebilmeleri adına her türlü hizmeti yapıyoruz. Ekiplerimiz tüm okulların hizmet isteklerini istisnasız yerine getiriyorlar. Biz görevde olduğumuz süre içinde bu hizmetlerimiz aynı çizgi üzerinde devam edecek.”

Belediye ekiplerinden alınan bilgilere göre Erdemli Lisesi bahçesinde yapılan işlemler, okul bahçesinde yer alan kamelyaların yenilenmesi, okulun çevre duvarlarının boya-badana ve tadilat işlemlerinin yapılması, okul bahçesinde parke döşenmesi gereken yerlerin parkeye dönüştürülmesi ve ayrıca bahçenin peyzaj düzenlemesinin yapılması olarak sıralandı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol