Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

 SİMYA, HEDEFİ TAM VURDU…
 Okçuluk, fizik ve beyin gücünü maksimum kullanarak etkili bir amaç doğrultusunda yapıldığında kalıcı kondisyon, kalıcı konsantrasyon, mükemmel teknik, doyumsuz başarı isteği, her zaman pozitif düşüncenin altında planlı çalışmayla yapılan okçuluk sporu, kişiyi sürekli başarıya ve hazza götüren bir etkiye sahiptir.

Yaptığı etkinliklerle “önce insan” sloganını benimsemiş olduğunu yaşatarak gösteren Simya Eğitim Kurumları bu gün öğrencilerine güzel bir etkinlik daha yaşattı.

Konuya ilişkin Genel Müdür Muhammet Kasap, “Okçuluk bizim ata sporumuzdur. Öğrencilerimizin her alanda olduğu üzere spor dalında da başarılı olmaları bizlerin tek isteğidir. Simya Eğitim Kurumların olarak bugün Kahramanmaraş Anatolia Ay Yıldız Okçuluk Kulübü Başkanı Sayın Metin Kötüğ’ yü konut ettik ve öğrencilerimize olimpik yay, geleneksel Osmanlı okçuluğu, makaralı yay hakkında genel bir bilgi aktarımından sonra tek tek ok atarak deneyimlemelerini izledik.” İfadesini kullanırken “Kahramanmaraş Anatolia Ay Yıldız Okçuluk Kulübü Başkanı Sayın Metin Kötüğ’ yede katkılarından dolayı Simya Eğitim Kurumları olarak teşekkür ediyoruz.” diyerek sözlerine son verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol