banner1470
banner1473
Öne Çıkanlar BİR ÇOCUK BİR TEBESSÜM KAMPANYASI TEOG ŞAMPİYONLARINDAN ZİYARET MHPLİ BAŞKAN AKPINARDAN ÜNALA SERT CEVAP! Din görevlileri GÜÇLÜ HÜKÜMETE İHTİYAÇ VAR

Bu haber kez okundu.

KSÜ REKTÖRÜ PROF. CAN, ÖĞRENCİLERİN TALEP, SORUN VE MEMNUNİYETLERİNİ DİNLEDİ

KSÜ Ord. Prof. Mükrimin Halil Yinanç Kütüphanesini gezen Rektör Prof. Dr. Niyazi Can, sınavlara hazırlanan öğrencilerle sohbet ederek, kütüphane hizmetlerine ilişkin öğrencilerin talep ve şikâyetlerini dinledi.

Öğrencilere kaliteli bir eğitim-öğretim ortamı sunmak için öğrencilerden gelen talepleri göz önünde bulundurarak adımlar atıklarını belirten Rektör Can, bu kapsamda Ord. Prof. Mükrimin Halil Yinanç Kütüphanesinde okuma salonları çalışma saatlerini hafta içi saat 22.00’ye uzattıklarını ve hafta sonlarında ise 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet verdiklerini ifade etti.

Kütüphane birimlerinde incelemelerde bulunan Rektör Can, kütüphanenin işleyişi ve mevcut durumuna ilişkin Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Mehmet Bilmen’den bilgi aldı.

Daha sonra fakülteleri ziyaret ederek sınav salonlarını gezen Rektör Can, öğrencilerin sınav heyecanlarına ortak olurken, öğrencilerin üniversite eğitim-öğretim ortamı ve gerçekleştirilen sosyo-kültürel etkinliklere ilişkin talep ve beklentilerini dinledi.

KSÜ’de her meseleyi insan merkezli ve öğrenci odaklı bakış açısıyla ele aldıklarının altını çizen Rektör Can, öğrencilerimizi alanlarında donanımlı meslek profesyonelleri olarak yetiştirirken, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle de onları girişimcilik, liderlik becerilerine, birlikte çalışma kültürüne sahip özgüvenli bireyler olarak hayata hazırladıklarını söyledi.

Öğrencilerin ilettikleri taleplerin çözümü için üniversitenin ilgili birimlerini ivedilikle harekete geçirdiklerini dile getiren Rektör Can, öğrencilerin huzurlu ve sağlıklı bir ortamda eğitim-öğretim görmeleri için üniversitenin bütün olanaklarını seferber ettiklerini belirtti.

Rektör Can daha sonra yerleşke içerisinde oluşturulan yeşil alanlar, parklar ve kameriyelerde öğrencilerle sohbet etti. Samimi bir havada gerçekleştirilen sohbetlere öğrencilerin eğitim durumları ve üniversiteye ilişkin beklentilerine ilişkin bilgi alan Rektör Can, öğrencilere sınav döneminde başarılar diledi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1462

banner1463

banner1464

banner1465

banner1466

banner1469

banner1472

banner1474

banner1478