Öne Çıkanlar TABELALARIYLA BİRLİKTE KADERLERİ DE DEĞİŞTİ Seçim 2015 ALANINDA İLK ESER… ELBİSTANSPOR 2 GOL ATTI 3 PUAN ALDI ANDIRINLI DOSTLARA SELAM OLSUN!

Bu haber kez okundu.

KSÜ AİLESİ, BAYRAMLAŞMA MERASİMİNDE
 Kurban Bayramı bayramlaşma merasimi, KSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Sergi Salonunda gerçekleştirildi. Bayramlaşma merasimi, İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Abdussamed Söyler tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Kur’an tilavetinin ardından İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akif Özdoğan, İslam dininde Kurban Bayramının anlamı ve önemine ilişkin konuşma yaptı.

Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Zekeriya Pak ise yaptığı konuşmaya KSÜ ailesinin Kurban Bayramı’nı kutlayarak başladı. Hac görevini yerine getirmek üzere kutsal topraklarda bulunan KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ın selamlarını ve kutlama dileklerini ileten Rektör Vekili Pak, bayramları huzur içinde geçirmemize vesile olan yıldönümünü kutladığımız Malazgirt 1071’den bu yana bu toprakların vatanlaştırılmasında canı ve kanıyla bedel ödeyen tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd etti.

Rektör Vekili Prof. Dr. Zekeriya Pak, KSÜ ailesi olarak huzur ve mutluluk içerisinde nice bayramlarda birlikte olmak temennisiyle sözlerini noktaladı.

Konuşmaların ardından bayramlaşma merasimine geçilirken, merasime KSÜ Rektör Vekili Pak’ın yanı sıra KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Saltalı, Yönetim Kurulu Üyeleri ile akademik ve idari personel katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1462

banner1463

banner1464

banner1465

banner1466

banner1469

banner1472

banner1474

banner1478