Öne Çıkanlar ALÇAKÇA HUBUBAT HASAT BAYRAMI CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR GÖNLÜMDEN GEÇEN TEK BAŞINA İKTİDAR

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKŞEHİR MUHTARLARI ÇANAKKALE’YE UĞURLADI
 İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı destekleriyle Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Millet Akademisi projesi kapsamında eğitimlerini tamamlayan muhtarlar Çanakkale’ye gönderildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi önünde gerçekleştirilen uğurlama töreninde bir konuşma yapan Onikişubat Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Gürbak: “Muhtarlık derneklerimiz ve Büyükşehir Belediyemizin katkılarıyla Çanakkale’ye hareket edeceğiz. Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği eğitimlere katılan muhtarlarımız sertifikalarını da aldılar ve bu geziyi Büyükşehir Belediyemizle birlikte organize ediyoruz. Bütün muhtar arkadaşlarımıza hayırlı yolculuklar diliyorum” dedi.

Daha sonra söz alan Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneği Başkanı Resul Aslanhan ise: “Büyükşehir Belediye Başkanımıza bize böyle bir iman sunduğu için teşekkür ediyorum. Onikişubat ve Dulkadiroğlu Muhtar Derneklerimizle birlikte Çanakkale’ye gidiyoruz. Eğitimlerimizi tamamladık. O güzel mekanları görmek, tarihin akışını değiştiren mekanları canlı görmek için heyecanlıyız. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Son olarak söz alan Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Adnan Alagöz ise yaptığı açıklamada: “Büyükşehir Belediyesi olarak İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığımızın desteklediği Millet Akademisi projesi kapsamında 1. Grup eğitimlerine katılan muhtarlarımızın eğitimleri tamamlandı ve sertifikalarını da takdim etmiştik. Proje kapsamında Çanakkale gezisi ile ödüllendirdik. Muhtarlarımızın eğitimleri 2. Grupla devam ediyoruz. Onikişubat Muhtarlar Derneği ve Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneğimizle birlikte böyle bir gezi tertipledik. Bütün muhtarlarımıza hayırlı yolculuklar diliyorum” dedi.

Otobüslerle Çanakkale’ye hareket eden Onikişubat ve Dulkadiroğlu’ndan 100 muhtar Pazartesi günü şehre dönüş yapacaklar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol