banner1483
Öne Çıkanlar test Kadir tanış ORTAK AKILLA HAREKET EDECEĞİZ SANİ KONUKOĞLU ANILDI BİR ÇADIR DEVLETİ DEĞİL

Bu haber kez okundu.

HÜDANUR AKBABA, AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURDU

“Memleketim olan Kahramanmaraş'la birlikte 11 ilimizde meydana gelen asrın felaketinde sevdiklerimizi Şehit vermemizin derin acısını hep birlikte yaşıyoruz!” diyen AK Parti Kahramanmaraş milletvekili aday adayı Hüdanur Akbaba, yaptığı açıklamada; “Bu zorlu süreçte birlik ve beraberliğin Türk Milletine ne denli yakıştığını görmekteyiz. Bizler milletimizin üzerindeki kara bulutları dağıtacak, ufkunu aydınlatacak, önünü açacak ve huzura kavuşturacak güçlü nesiller yetiştiğine inanarak, yaraları sararak, ısrarla, kararlılıkla ve büyük bir inançla diyeceğiz ki:  “Ses Ver Türkiye”, “Sesime Kulak Ver Türkiye”  Durmayacağız, beklemeyeceğiz, gecikmeyeceğiz ve asla ihmal etmeyeceğiz!” dedi.

Aday adayı mimar Akbaba, “Her kapıyı çalacağız, her haneye gireceğiz ve her eli tutacağız. Kendini aşmış, sağduyulu, olgun bir bakışa sahip, idealleri berrak, milliyetçiliği şuurla benimsemiş, fedakar siyasetçi olarak şehrime, insanlarımıza hizmet etmeyi Rabbim bize nasip etsin!” diye konuştu.

HÜDANUR AKBABA KİM?

06.05.2003 doğumlu, AKBABA ailesinin ilk kız torunu, 4 kardeşin en büyüğü. Akşemseddin İmam hatip Ortaokulu. Kadriye Çalık Anadolu Lisesi. 2021-2022 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Yabancı Dil Yüksekokulu. 2021-2023 Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü. 2022- Çukurova Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol