banner1483
Öne Çıkanlar test Kadir tanış ORTAK AKILLA HAREKET EDECEĞİZ SANİ KONUKOĞLU ANILDI BİR ÇADIR DEVLETİ DEĞİL

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÖRGEL: YARIN TÜM VATANDAŞLARIMIZI İFTAR PROGRAMINA DAVET EDİYORUM

Ramazan Ayı’nın ilk iftarında Kahramanmaraş halkı ile bir araya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Mart Perşembe günü gerçekleştirilecek olan program, Milli İrade meydanında gerçekleştirilecek.

Program öncesi tüm vatandaşları iftar programına davet eden Başkan Fırat Görgel, “Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Ayı’nı tebrik ediyorum. İnşallah bizler de bu zorlu süreçten bu Ramazan Ayı’nda birlik ve beraberlik ruhu ile o ruha uygun bir şekilde daha rahatlamış bir şekilde bu süreci tamamlarız. Tabi bu Ramazan Ayı’nın başlangıcı ile beraber Sayın Cumhurbaşkanımız da ilk iftarını şehrimizde vatandaşlarımız ile birlikte yapacak. Tabi biliyorsunuz kalıcı konutlarımızın temeli atıldı. Sayın Cumhurbaşkanımız, hem Kahramanmaraş’ta hem de diğer illerde eş zamanlı temel atma törenlerini burada gerçekleştirecek. Saat 17.00’de Büyükşehir Belediyesi’nin önündeki alanda temel atma merasimini gerçekleştireceğiz. Sonrasında ise inşallah iftarımızı yapacağız” dedi.

“YARIN İFTARIMIZI HEP BİRLİKTE AÇALIM”

Perşembe günü (yarın) gerçekleştirilecek olan program hakkında da bilgiler veren Görgel, “Biliyorsunuz şehrimize bu süreçte vatandaşlarımızın biraz olsun ticari faaliyetlerini sürdürebilmesi anlamında konteyner çarşılar yaptık. Bunları Sayın Cumhurbaşkanımızla beraber inceleyeceğiz. Sonra da daha neler katabiliriz onları yerinde görme fırsatı bulacağız. Kalıcı konutlardan daha önce yapılan rezerv konutlara depremzede vatandaşlarımızı yerleştirmeye başladık. Sayın Cumhurbaşkanımızın oralara da ziyaretleri olacak. Ramazan Ayı’nın ilk günü hem Cumhurbaşkanımızı ağırlayacağız hem vatandaşlarımızla iftarımızı yapacağız. Ben tüm vatandaşlarımızla inşallah o iftarda beraberce iftarımızı açalım diyorum. Yeniden tüm Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin Ramazan Ayı’nı tebrik ediyor ve bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol