banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU dizi

Bu haber kez okundu.

2 SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ AÇILIŞI YAPILDI
   Açılışa Kahramanmaraş Milletvekili Uğur DİLİPAK, 24. Dönem Milletvekili Sıtkı GÜVENÇ, Milletvekili adayı Celalettin GÜVENÇ, Çağlayancerit Kaymakamı Hasan GÜMÜŞÇÜOĞLU, Çağlayancerit Belediye Başkanı, Üzeyir KIZILSEKİ, Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail BALAKAN, Çağlayancerit daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan İl Müdürü BALAKAN “Çağlayancerit’e böyle bir hizmet kazandırdığımız için çok memnunuz, hizmeti vatandaşın ayağına götürmeye devam edeceğiz, Çağlayancerit halkına hayırlı olsun” dedi. Yapılan konuşmalardan sonra açılış töreni gerçekleştirilerek Çağlayancerit SGM hizmete açıldı.

 

Kahramanmaraş Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne bağlı olarak Gençlik ve Spor Müdürlüğüne ait binada hizmet vermekte iken kendi binası tamamlanan Pazarcık Sosyal Güvenlik Müdürlüğü yeni binasına taşındı.

SONRA DA PAZARCIK

20.10.2015 tarihinde düzenlenen açılış törenine Kahramanmaraş Milletvekili Uğur DİLİPAK, 24. Dönem Milletvekili Sıtkı GÜVENÇ, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih ERKOÇ, Milletvekili adayı Celalettin GÜVENÇ, Pazarcık Kaymakamı Dr. Mehmet BOZTEPE, Çağlayancerit Kaymakamı Hasan GÜMÜŞÇÜOĞLU, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi BOZDAĞ, Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail BALAKAN, Pazarcık daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan Pazarcık SGM Merkez Müdürü Hamdi LAFVERMEZ “Pazarcık halkına bugüne kadar eski binamızda hizmet verdik artık kendi binamızda daha nezih bir ortamda hizmet vereceğiz, vesile olanlardan Allah razı olsun, Pazarcık halkına hayırlı olsun” dedi. Yapılan konuşmalardan sonra açılış töreni gerçekleştirilerek bina hizmete açıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471