Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA dizi AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

TEKSTİL FABRİKASINDA YANGIN

Yangın, ekiplerin koordineli çalışması ve profesyonel müdahalesi ile kontrol dışına çıkmadan söndürüldü. Yangının çıkış sebebi henüz belirlenemezken, olay yerine kısa sürede ulaşan itfaiye ekipleri, alevlerle başarılı bir mücadele vererek yangının diğer bölümlere sıçramasını engelledi. Fabrikanın bulunduğu mahallede kısa süreli bir endişe yaşanırken, itfaiye ekiplerinin başarılı çalışması sonucunda olası bir felaketin önüne geçildi.

Yangın sonrası fabrikada ve çevresinde herhangi bir can kaybı veya yaralanma yaşanmazken, maddi hasarın boyutu henüz netlik kazanmadı.

Polis ekipleri, yangının çıkış nedenini araştırırken, itfaiye ekipleri soğutma çalışmalarını tamamladı. Olayla ilgili soruşturma devam ederken, yetkililer vatandaşları yangın risklerine karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı ve gerekli önlemleri almaları gerektiğini vurguladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol