Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR dizi AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

MHP’Lİ DORA; İNSAN BABASINI KAYBEDİNCE BÜYÜRMÜŞ

‘İnsan babasının kaybedince büyüyormuş!’ diyen milletvekili Doç. Dr. Zühal Kararoç Dora, babasının harçlık vermediği 4. bayram olduğunu yazdı.

Milletvekili Karakoç Dora, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım aynen şöyle: Bugün hem Bayram hem Babam…Tam 39 yaşıma kadar her bayramda bayram harçlığı verdi babam bana.

Geçen sene 40 yaşıma babamsız girdim. İnsan babasını kaybedince büyüyormuş… Çünkü babanız hayattayken siz kaç yaşında olursanız olun ve makamınız, mevkiniz, kazancınız ne olursa olsun daima harçlık verilecek bir çocuksunuzdur onun gözünde.

Bu bayram elini öpemediğim, gülümseyerek/şakalaşarak zorla harçlık vermediğin dördüncü bayram BABAM.

Büyümek bazen çok ağır geliyor. Senden bayram harçlığı alan çocuk ruhum sensizliğe hiç alışmadı. Alışmasın da zaten! Yokluğa alışmak, yokluğu kabullenmekten daha çetin çünkü bilmesem de seziyorum bunu..

Babası hayatta olan şanslı kardeşlerime tavsiyem onların kıymetini bilin… yanlarında fütursuzca çocuk olabildiğiniz ve daima çocuk kalabildiğiniz o güvenli limanı asla terk etmeyin… Çünkü bir gün sığınacak liman aradığınızda büyümek zorunda kalacaksınız ve BABAM deyip yutkunacaksınız. En azından yutkunurken geride birlikte geçirilen zamanlarda biriktirilmiş güzel anılar eşlik etsin size…

Bayramınız şen, gününüz kutlu olsun!’

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol