Öne Çıkanlar 1905 KAHRAMANSARAYSPOR SEZONA İYİ BAŞLADI AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI GÜNEŞ PETROL HAYIRLI OLSUN! PAZARCIKDA YAZ KURAN KURSLARI KAPANIŞ ŞÖLENİ ÖZEL HASTANELER REZALET

Bu haber kez okundu.

KGC’DEN BAŞKAN TOPTAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Hanifi Toptaş’a yeni görevinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun dedi.

“BEKLENTİLERİN FARKINDAYIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve şehrin bir an önce ayağa kalkması için bütün çabayı gösterdiklerini ve hep birlikte hareket ederek bunu başaracaklarını dile getiren Başkan Toptaş; “Basın mensubu arkadaşlarımıza bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz. Tabii bizler de özellikle seçim sonrasında göreve başladıktan sonra hem sahada vatandaşlarımızla birlikte olmaya çalışıyoruz.

Hem rutin hizmetlerimizi bir taraftan özellikle şehrimizin bekleyen çok önemli sorunları var ve bu sorunların çözülmesi noktasında beklentiler var. Hem de vatandaşlarımızın hem merkez mahallelerimizde hem de kırsal mahallelerimizdeki ihtiyaç ve talepleri var ve bu doğrultuda hizmetlerimizi şu anda şekillendiriyoruz. Bir taraftan da tabii ki vatandaşlarımızı burada belediyemizde kabul ediyoruz. Bugün de Gazeteciler Cemiyetimizi burada ağırladık.” dedi.

“SİZLERİN DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ”

Çok yoğun bir çalışma dönemi bizleri bekliyor diyen Başkan Toptaş, “İnşallah bu dönem içerisinde çok yoğun bir tempo bizleri bekliyor. Burada da yaptığımız işlerin vatandaşlarımız tarafından tabii ki duyulması açısından sizlerin özellikle bizlerle birlikte olması bu aşamada çok önemli. Fikir alışverişi noktasında basın mensubu arkadaşlarımızla inşallah önümüzdeki dönemde hep beraber olacağız. Ben bugün bir kez daha çok değerli başkanımıza ve çok değerli basın mensubu arkadaşlarımıza hepsine bu nazik için çok teşekkür ediyorum” dedi. 

“GERÇEKTEN ZOR BİR GÖREVE TALİP OLDUNUZ”

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar ise ziyarette yaptığı konuşmada, “Her şeyden önce bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti olarak yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Gerçekten çok zor bir göreve talip oldunuz, Allah kolaylıklar versin.  Onikişubat, Kahramanmaraş'ın en büyük ilçesi. Tabii bu depremden kaynaklı çok önemli sorunlar var ve burada bizi mutlu eden, teknik ekip olmanız, teknik insan olmanız. Tabiki sorunları daha iyi biliyorsunuz. Bu kısa dönemde de bunu da görüyoruz” dedi.

“KAÇAK YAPILAR, ÇARPIK KENTLEŞME VE ÇİRKİN GÖRÜNTÜ VAR!”

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar konuşmalarının devamında ise çarpık kentleşme ve kaçak yapılara değindi.

Başkan Toptaş’ın hassasiyet gösterdiği, üzerinde durduğu bir konuyu da daha sonraki zamanlarda hep beraber işleyeceğiz diyen Başkan Çuhadar; “Özellikle kaçak yapılar konusunda çalışmalar yapılmalı. Bu konuda duyarlılığından dolayı ben Kahramanmaraşlılar adına Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Bu geçmiş dönemlerde en güzel yerler kaçak yapılaşma ve çarpık yapılaşma nedeniyle kötü bir görünüme sahip oldu. Bu konuda tabii gelecekte yeni yapılan yerlerin imar planlarının hazırlanarak sağlıklı bir şekilde gelişmesi hepimiz için çok faydalı olacağı inancındayım. Başkanımıza bu konuda duyarlılığından dolayı kendisine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti yönetimi ve üyeler ise Başkan Hanifi Toptaş’a görevinde başarılar dileyip, hayırlı olsun diyerek, toplu hatıra fotoğraf çektirdiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol