Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN BOZDAĞ, TAZİYE EVİ HİZMETLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
 Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Yukarı Mülk mahallesinde, Belediye Fen İşleri tarafından Taziye Evi temel açma çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Yukarı Mülk mahallesinde, Taziye Evi temel açma çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Yakup Hamdi Bozdağ, vatandaşların kurban kesmesi ile birlikte mahalleyi gezerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Yapılacak olan Taziye Evi’nin Yukarı Mülk mahallesine hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Bozdağ; “Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte, bugün Yukarı Mülk mahallemizde Taziye Evi İnşaatı temel açma çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Daha sonra burada temel açma çalışmalarının ve vatandaşlarımızın kurban kesiminin ardından, Yukarı Mülk mahallemizde dolaşarak mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldik ve vatandaşlarımızın çay ikramını kırmayarak çaylarını içtik. Ben bu vesile ile mahallemize yapılacak olan Taziye Evimizin şimdiden Yukarı Mülk mahallemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol