Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA dizi AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

AKBALABAN’DAN MÜSİAD BAŞKANI ÖZCAN’A ZİYARET

Bu kapsamda Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürü Harun AKBALABAN, MÜSİAD Başkanı Şerafettin Özcan’ı makamında ziyaret ederek yeni görevi için tebriklerini iletti.

Ziyaret sırasında Müdür Harun Akbalaban, Başkan Şerafettin Özcan ile iş dünyasının önemli isimleri olan Hakan Dereli, Engin Bozacı ve Halil İbrahim Boğar ile bir araya geldi. Kentin ekonomik dinamikleri ve istihdam potansiyeli üzerine bir süre sohbet eden heyet, görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Özcan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MÜSİAD'ın Türkiye ve dünya genelinde artan şube sayısıyla giderek daha etkin bir konuma geldiğini vurguladı. Özcan, günümüz küresel sisteminde Türkiye'nin pozisyonunu güçlendirmek adına iş dünyasına büyük sorumluluklar düştüğünü belirtti.

Bu doğrultuda projeler ve programlar geliştirilmesi gerektiğini vurgulayan Özcan, MÜSİAD'ın ticaret ahlakı ve milletin ortak değerlerine sadık kalarak Kahramanmaraş'ın bölgesel bir ekonomik güç haline gelmesi için çaba harcayacaklarını ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol