Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

ÖNSEN KROS TAKIMI İL BİRİNCİSİ OLDU

Kapıçam Tabiat Parkı’nda Cumartesi günü yapılan kros müsabakalarına 12 sporcu ile katılan Önsen Şehit Ahmet Altun Çok Programlı Anadolu Lisesi, müsabakalara damga vurdu. 

Erkekler kategorisinde takım halinde il birincisi, kızlar kategorisinde ise takım halinde il ikincisi olarak kupalara uzanan Önsen Şehit Ahmet Altun Çok Programlı Anadolu Lisesi, madalyalara adeta ambargo koydu. Erkekler kategorisinde bireysel olarak 4, kızlar kategorisinde ise bireysel olarak 3 madalya kazanan Önsen Şehit Ahmet Altun Çok Programlı Anadolu Lisesi sporcuları, müsabakalarda toplamda 19 madalya kazandı.

OKULUN BAŞARISI DİĞER BRANŞLARDA DA DEVAM EDİYOR

Elde edilen büyük başarı hakkında konuşan Önsen Şehit Ahmet Altun Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Gazi Ergören, “Okulumuz, kros ve atletizmde yıllara yayılmış daimi başarılarına devam ediyor. Bu yarışmalarda önceki yıllarda derece alan öğrencilerimizden beden eğitimi öğretmenliği kazananlar oldu. Bu başarıları görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da öğrencilerimizi spora yönlendirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Zenbilci ise emeklerinin karşılığını almaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek elde ettikleri başarıdan dolayı tüm öğrencilerini tebrik etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol