Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA dizi AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

İSTİKLALSPOR’DAN LANSMAN GECESİ

Yeni sezonda şampiyonluk hedefi ile büyük yapılanmaya giren Kahramanmaraş İstiklalspor için lansman gecesi düzenlendi. Yeni yönetim kurulunun gelecek hedefleri için hazırladığı projelerini şehir yönetimine anlattığı gece de büyük ses getirdi. 

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki,  Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Emin Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Buluntu, Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı, Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, Kahramanmaraş İstiklalspor yeni yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda iş insanı katıldı. 

Gece sonunda Kahramanmaraşlı İş insanlarımız başta isim sponsorluğu, forma sponsorluğu olmak üzere çok ciddi maddi destek sözü verildi. Yeni sezonda kulübümüzün isim sponsorunun Akedaş olması beklenirken, forma göğüs sponsorunun ise ISKUR Grup olması bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol