banner1483
Öne Çıkanlar test Kadir tanış ORTAK AKILLA HAREKET EDECEĞİZ SANİ KONUKOĞLU ANILDI BİR ÇADIR DEVLETİ DEĞİL

Bu haber kez okundu.

TÜRK OCAĞI'NDAN KARAKOÇ DORA'YA HAYIRLI OLSUN VE DESTEK ZİYARETİ

Türk Ocağı Başkanı Avukat Kemal Yavuz ve yönetiminin katılım sağladığı programda MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı ve Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Dursun Nar ile birlikte Onikişubat ve Dulkadiroğlu ülkü ocakları başkanları da yer aldı.

Karakoç Dora; Türk Ocağı yönetimini ağırlamaktan mutlu olduğunu dile getirirken, "Şehrimiz ve ülkemiz için hayati öneme sahip olan bir süreçten geçiyoruz. Türk Milliyetçileri ülkenin kaderinin oylanacağı bu seçimde üzerine düşeni ziyadesiyle yapacaktır. Kahramanmaraş Türk Ocağı yönetimine ziyaretleri ve destekleri için çok teşekkür ederim. Ortak akılla şehrimizin geleceğini planlayacağız. Ortak akılla istişare ederek yaralarımızı saracağız. Bugün burada aynı hissiyatla, aynı duygu ve düşüncelerle bir araya gelmiş olan hocalarımızın ve akademisyenlerimizin fikirlerine çok ihtiyacımız var.

Allah'ın izniyle 15 Mayıs sabahından itibaren aynı birlik ve beraberlikle çalışmalarımıza başlayıp yol olacağız. Çünkü yükümüz ağır, yolumuz uzun ve umudumuz diri. Bu vesileyle tekrar nazik ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Türk Ocağı Kahramanmaraş Başkanımız Sayın Avukat Kemal Yavuz Bey'e ve yönetimine canı gönülden teşekkür ederim" dedi.Karakoç Dora'ya hayırlı olsun ve destek ziyaretinde bulunan Türk Ocağı Kahramanmaraş Başkanı Avukat Kemal Yavuz, "6 Şubat depreminde büyük hasarlar gören şehrimizin yeniden inşa edilmesi sürecinde ortak aklı önemsiyoruz. Devlet kurumları, sivil toplum kurumları ve siyasi çalışmalar koordinasyon içerisinde olmalıdır. Zuhal Hanımın adaylığını çok önemsiyoruz. Bu sebeple hayırlı olsun ve destek ziyaretinde bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. 14 Mayıs Seçimlerinde başarılar diliyor, seçimlerin şehrimiz ve ülkemiz adına hayırlar getirmesini temenni ediyorum" açıklamasında bulundu.  

Türk Ocağı Kahramanmaraş yönetimiyle çekilen aile fotoğrafı ile program sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol