banner1483
Öne Çıkanlar SİNEKLE MÜCADELEYE DEVAM… MARAŞGÜCÜ TÜRKİYE 3.SÜ KSÜ İŞ BİRLİĞİ AĞINA AFRİKA KITASINIDA KATTI KSÜ TANITIM FİLMİ BASINA TANITILDI TOPLU KONUTLARIN TEMELİ

Bu haber kez okundu.

TPB GENEL BAŞKANI NEVZAT PAKDİL “EVET ORANI YÜKSELİYOR”
 TBP Genel Başkanı ve Ak Parti Genel Merkez Parti içi Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Nevzat Pakdil, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Aziz Gümüş, AK Parti Onikişubat ilçe Başkan yardımcısı Ali Erdemoğlu, İnci Okumuş, Ak Parti Onikişubat gençlik ilçe başkanı Mehmet Akif Erdoğan, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Arpasatan, Ali Durak, İlçe Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi Şerife Sarıgül, Büşra Ay, Onikişubat Belediye meclis üyesi Nihan  Büyükdereli ile birlikte ilçeye bağlı Tekerek yolu üzerinde esnaf ziyaretinde bulundu.

    Vatandaşın dertlerini de dinleyen Pakdil; “Aslında biz sürekli sahadayız. Sadece referandum için değil, 365 gün sahadayız vatandaşın içindeyiz. Ak Parti Seçim İşleri Başkanlığının yaptığı program çerçevesinde çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

    Gazetecilere açıklamada bulunan Nevzat Pakdil;“ Türkiye Büyük Millet Meclisi 18 Maddelik yeni, sivil bir anayasa yaptı.

    1960-1982 Darbe anayasalarından sonra ilk defa sivil anayasa için Ak Parti ile  MHP  uzlaşı içinde bir sivil anayasa yaptı. TBMM kabul edilen anayasamız 18 Nisan da halkımıza sorularak Referandum da Evet çıkması ile 2019 da yapılacak seçimlerle birlikte hayata geçmiş olacaktır.

    Türkiye Büyük Millet Meclisi yasama görevini yerine getirirken, Cumhurbaşkanının başkanlığında kurulacak olan hükümette yürütmeyi yaparak ülkemizi iki başlılıktan kurtaracaktır.

    Bu bir hükümet oylaması veya hükümet seçimi değildir. 18 Maddelik yeni Anayasamız için Referandumdur. Bu sebeple Evet diyenler çalışıyor, hayır diyenler çalışıyor. Vatandaş kimin niye evet dediğini, kimin niye hayır dediğini sorguluyor. Buna göre kararını 18 Nisan 2017 Pazar günü verecek ancak: son kamuoyu yoklamaları bize gösteriyor ki her geçen gün evet diyenlerin sayısı artıyor.

     Benim gördüğüm: Kahramanmaraş evet diyor. Türkiye evet diyor. Biz evet diyoruz. 16 Nisan akşamı sonuçları aldığımızda Türkiye rahatlayacak ve yoluna koşar adım devam edecektir.

    16 Nisan’a kadar Kahramanmaraş’a sahada çalışmamızı devam ettireceğiz. Kahramanmaraşlıların desteğini isteyeceğiz. Bu sebeple bize destek olanlara teşekkür ediyorum” dedi.

    

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol