Öne Çıkanlar İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR PROJELERİMİZ HIZ KESMİYOR PARTİMİZİN VE DAVAMIZIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ dizi PAZARCIK MYO İÇİN REKTÖRDEN CEVAP GELDİ

Bu haber kez okundu.

EN POPÜLER ADAY AYDOĞAR, DUR DURAK TANIMIYOR

Popülerliği yanında, enerjisi ve düzgün tavrı, beyefendi duruşu ile partili partisiz herkesin gönlünde taht kuran Yeniden Refah Partisi 1. sıra milletvekili adayı Muammed Aydoğar, esnaf ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.

Esnaf ziyaretleri kapsamında ilkin Kapalı Çarşı esnafını ziyaret eden, onları dinleen, bu arada partisini, ilkelerini ve cumhur ittifakını anlatan milletvekili adayı Aydoğar, 14 Mayıs akşamı zaferi Cumhur ittifakının kazanacağını, kendisinin de meclise giderek Kahramanmaraşlıları layıkı ile temsil edeceğini söyledi.

ILICA’YI DA FETHETTİ, GÖNÜLLERE DOKUNDU

Tatil, sağlık ve turizm mahallemiz ılıca’ya da giden, önce çarşı esnafını ziyaret edip, onları dinleyen, sonra da Kozcağız ve Kapıkaya mahallelerimizde seçim toplantılarına katılan Aydoğar, mahalle başkanlarına teşekkür etti, ”Abdurrahman Aydoğan Aziz Kendir, Ali Kaydı, Hanifi Avcı ve Veli Aydoğan başkanlarımdan Allah razı olsun bizleri gururlandırdılar!’ dedi.

Aydoğar seçim çalışmaları kapsamında yarın akşam da, gazeteciler Mehmet Fiskeci ve Neşe Yıldızhan’ın KENT KULİSİ canlı yayın programının konuğu olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol