Öne Çıkanlar MEHMET UĞUR DİLİPAK YENİDEN ADAY ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! ZÜCACİYEDE ÜRETİM ÜSSÜ TÜRKİYE VE KAHRAMANMARAŞ ARSLANBEY O.O HENTBOL TAKIMI YARI FİNALDE ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI!

Bu haber kez okundu.

ÇABUKEL; İLK SEÇİMDE İKTİDARIZ

Onikişubat İlçe Başkanı meslektaşı Av. Doğan Murat Kılıç ile birlikte KİMLİK GAZETESİ’ni ziyarette kentin siyasetten ticarete, spordan basın camiasına kadar tüm sorunlarının tartışıldığı ve konuşulduğu sohbette İYİ PARTİ İl Başkanı Ahmet Çabukel iddialı konuştu; “İlk muhtemele seçimde, ki bunu öngörüyoruz, işaretlerini alıyoruz, parti olarak iktidarız, bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Büyükşehir Belediyesi dahil, bazı ilçelerin başkanı bizden olacak. Milletvekilleri seçilecek arkadaşlarımız bile bu şehre hizmet etmek için sabırsızlanıyorlar şimdiden. Biz iktidara geldiğimizde ülkemiz ve her şey iyi olacak! Bu ülkenin İYİ Partiye ihtiyacı var! Biz iktidar olduğumuzda taşlar yerinden oynayacak, farkımız ortaya çıkacak!” dedi.

Gazete imtiyaz sahibi Mehmet Fiskeci ile sohbet eden Çabukel ve Kılıç, Türkiye’nin bir erken seçime ihtiyacı olduğunu, hukuk, adalet, basın, sosyal yaşam ve insan odaklı siyaset yanında ekonomiden demokratikleşmeye kadar uzanan çizgide İyi Parti’nin buna hazır olduğunu ifade ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1126