Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA dizi AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ATEŞ, VALİ ÜNLÜER’İ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Ünal Ateş, Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer’i ziyaret etti. Başkan Ünal Ateş, ziyarette Toplum Yararına Programı (TYP) çalışanları, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın Kahramanmaraş’ta ilan ettiği rezerv alanlarının içinde kalan esnafın sorunları ve depremzedelere ait konutların yapımı ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

ŞEHRİN, VATANDAŞIN SORUNLARINI ANLATTI

Sözleşmeleri yenilenmeyen Toplum Yararına Programı (TYP) çalışanları Başkan Ateş’i ziyaret etmiş, Ateş de sorunlarının çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını söylemişti. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın Kahramanmaraş’ta ilan ettiği rezerv alanının içinde kalan dükkan sahiplerine işyerlerini boşaltmaları için 15 gün süre verilmişti.

İşyerlerinin olduğu Kıbrıs Bulvarı’nda basın açıklaması yapan Başkan Ateş, sağlam binaların yıkılmasına karşı olduklarını açıklamıştı. Kahramanmaraşlıların sorunlarını anlatan Başkan Ateş, Vali Ünlüer’e nezaketinden dolayı teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol