Öne Çıkanlar 1905 KAHRAMANSARAYSPOR SEZONA İYİ BAŞLADI AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI GÜNEŞ PETROL HAYIRLI OLSUN! PAZARCIKDA YAZ KURAN KURSLARI KAPANIŞ ŞÖLENİ ÖZEL HASTANELER REZALET

Bu haber kez okundu.

AK PARTİLİ YILMAZ: SANDIĞIN VERDİĞİ MESAJI ALDIK!

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı öncülüğünde  Kahramanmaraş’ta toplantı  gerçekleştirdi. AK Parti Genel  Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bir dizi ziyaret gerçekleştirmek için Kahramanmaraş’a geldi. İlk olarak AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı’na gelerek seçim sonrası ziyaretler kapsamında konuşan Yılmaz “31 Mart seçimlerinin bitiminden sonra Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak bütün illerimizi ziyaret ediyoruz. Bu illerimizde kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Kaybeden arkadaşlarımıza da bu süreçte verdikleri mücadele için teşekkür ediyoruz ve önümüzdeki süreci planlamasıyla ilgili istişarelerde bulunuyoruz” dedi.

TEŞKİLATIMIZI BÖYLE ENERJİK GÖRMEK BENİ ÇOK MUTLU ETTİ

31 Mart Yerel Seçimlerinden sonraki süreçle alakalı planlamalar ve istişarelerde  bulunacaklarının söyleyen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz “Biz Maraş’ımızda, çok sıkıntılı günlerde birlikte olmuştuk. Bugün yaşama sevincimizi yavaş yavaş oluşturduğumuz, normale döndüğümüz, önümüze bakmaya yönelik psikolojimizi derleyip toparladığımız Maraş’ta sizleri böyle enerjik görmüş olmak beni çok mutlu etti. 

31 Mart seçimlerinin bitiminden sonra Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak kazandığımız veya kaybettiğimiz illerimizi ziyaret ediyoruz.

ÖNÜMÜZDEKİ PLANLARLA İLGİLİ İSTİŞARELERDE BULUNUYURUZ

Bu illerimizde kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Kaybeden arkadaşlarımıza da bu süreçte verdikleri mücadele için teşekkür ediyoruz. Onları tebrik ediyoruz ve önümüzdeki süreci planlamasıyla ilgili istişarelerde bulunuyoruz. İllerimizi ziyaret etmemizin temel amacı bu ve 31 Mart seçimlerini de geride bırakmışlığın önümüze bakmamız gerektiğinin önümüzdeki süreci planlamasında da hiç gecikmeden zaten teşkilatlarımız, partimizin üst kademe yönetimi hızla gerekli önlem ve tedbirleri alarak, önümüzdeki süreci planlama hızını giderek arttırıyor.

KIZILCAHAMAM’DA BİR MİLLETVEKİLİ KAMPIMIZ VAR

Hepinizin çok iyi bildiği gibi bu ay sonunda Kızılcahamam’da yani bu haftanın sonunda Kızılcahamam’da bir milletvekili kampımız var. Onu takiben bir ay sonra yine muhtemelen orada veya başka bir yerde, yerini tam belirlemedik, belediye başkanlarımızın yine bir kampı olacak.

Orada da durum değerlendirmeleri yapacağız. Ben bu amaçla Maraş’ımızdayım. Bu şehri inşa ve ihya etme yönünde değerli Bakanım, milletvekillerimiz, teşkilat mensuplarımızla birlikte geçmişten alınan derslerle ve geleceğe yönelik olan da yapmamız gereken, eksik yapmamız gerekenleri de eksiksiz yapmak üzere büyük bir gayret ve mücadele içerisinde çalışacağız.

BİZ SANDIĞIN NE DEDİĞİNİ ANLADIK

Amacımız özellikle 31 Mart seçimleri ile ilgili süreci, sonucunu değerlendirmek olacak. Teşkilatlarımızla birebir oturacağız, konuşacağız. Durum değerlendirmeleri yapacağız. Biz, 31 Mart seçimlerinde sandıktan çıkan sonucu en iyi değerlendiren, sandığı adeta konuşturan, sandığın ne dediğini çok iyi tahlil eden bir siyasi gelenekten ve siyasi tecrübeden gelen bir siyasi hareketiz.

Sadece Türkiye’nin değil belki de dünyanın en örgütlü, en organize siyasi partisi olarak 31 Mart seçimlerinin sonuçlarının sandıktaki ifadesini çok iyi değerlendirdik ve değerlendiriyoruz.

Buradan hareketle yapılması gerekenleri, milletimizin bizden istediklerini, milletimizin bize 31 Mart seçimlerde, beklediği sonucu alamayışımızdan ötürü neyi söylemek istediklerini de çok iyi ortaya koyup, önümüzdeki süreci planlama kararlılığı içerisinde olduğumuzu bilmenizi istiyorum. 

Kahramanmaraş ziyaretimizin sebebi bu. Tabii, daha da önemlisi burada, Fırat Bey kardeşim Büyükşehir Belediye Başkanımız oldu. Ve ilçe belediye başkanlarımızdan kazananlarımız oldu. Eskiden belediye  başkanı olup tekrar kazanan kardeşlerimiz oldu.

Kaybedenlerimiz oldu. Biraz önce ifade ettiğim gibi sonuçta ama bu teşkilat, AK Parti teşkilatları, AK Parti ailesi, 31 Mart sürecinde üzerinden depremin daha henüz bir yılı bile geçmediği, depremin yaralarının bile sarılma sürecinde bir kampanya yürütüldü.

Ramazan oruç ağzıyla yürütüldü. Büyük bir efor, büyük bir enerji kullandı teşkilatlarımız. Ben o teşkilatlarımızdan, o mücadelenin içinde olmuş ve özveriyle davasına sadakatle adeta onu bir, gelecek nesiller için bir vazife görmüş olan bütün teşkilat mensuplarımızı da buradan tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol