banner1424
Öne Çıkanlar REKTÖR DEVECİ GAZETECİLERLE BULUŞTU Mehmet dizibüyük ULAŞTIRMA ÇALIŞTAYI YAPILDI GELENEKSEL SANİ KONUKOĞLU FUTBOL TURNUVASI OVAYOLU

Bu haber kez okundu.

BİR ZAMANLAR SSK İDİ.
 Bitişiğindeki eski Yenişehir Hastanesi ile bugün itibariyle kaderine terk edilmiş, amaçsız, atıl vaziyette duran ve kirli yüzüyle insanların midesini bulandıran, ancak akşamın belirli bir saatinden sonra psikopatların, alkol alanların ve bilmem kimlerin uğrak yeri haline gelen eski SSK binası, ‘beni buradan alın ve kurtarın!’ diye feryat ediyor.

KAPILAR VE PENCERELER SÖKÜLÜP GİTMİŞ!

Fotoğrafta da görüldüğü üzere, atıl vaziyetteki binanın kapı ve pencereleri yok, sökülüp alındı mı, (alındıysa, kim veya kimler aldı) çalındı mı, belli değilken, bina zaten çürümeye terk edilmiş.

Bakım ve onarımı dahi şaibeli olması sebebiyle yerel basının da bir müddet üzerinde durduğu, manşete taşıdığı, bakım ve onarım işlerinin dönemin yetkilisi tarafından bir yakınına verilmesi gerekçe gösterilerek pek de iyimser olmayan eleştiriler ve haberler gündeme gelmişti.

KİRLİ YÜZÜYLE SIRITIP DURUYOR!

Tüm kamu binalarının çürük oluşu, yeniden ve sık sık bakım-onarım gerektirmesi, devleti zarara uğratır, kimileri de bundan nemalanırken, bizlerin vergileriyle harcanan bu paraların kimlerin cebine veya banka hesabına aktarıldığı da merak konusu olmuyor değil.

Şimdi yetkili de kalmadı, kayınço da. Ama bu eski bina, kirli yüzüyle, ilkel ve atıl vaziyette çirkinlik sergilemeye devam ediyor. Vatandaş da her önünden geçtiğinde kim bilir aklından neler geçiriyor. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol