Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA dizi AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

GENÇLER MUTLULUĞA ‘EVET’ DEDİLER

 

DÜĞÜN TÖRENİNE YOĞUN İLGİ

Düğün töreni, birçok seçkin davetlinin katılımıyla büyük bir coşku içinde gerçekleşti. Törene katılanlar arasında AK Parti Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, DEVA Partisi Milletvekili İrfan Karatutlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar gibi önemli isimler yer aldı.

Ayrıca siyasi partilerin ilçe başkanları, çok sayıda gazeteci ve davetli de törende hazır bulundu.

NİKAHI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FIRAT GÖRGEL KIYDI

Genç çiftin nikahını, Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel kıydı. Nikah töreni sırasında, milletvekilleri evlilik cüzdanını çifte takdim ederek onların bu özel anını daha da anlamlı kıldı. Belediye başkanları ise çeşitli hediyelerle çiftin mutluluğunu paylaştı ve onlara gelecekteki yaşamlarında mutluluklar diledi.

SİYASET VE MEDYA DÜNYASINDAN YOĞUN KATILIM

Törene katılan siyasiler ve gazeteciler, çiftin mutluluğunu paylaşmak için oradaydı. AK Parti Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, DEVA Partisi Milletvekili İrfan Karatutlu ve diğer belediye başkanları, genç çiftin bu mutlu gününde onlara desteklerini ve iyi dileklerini sundular. Siyasi partilerin ilçe başkanları da törende hazır bulunarak bu özel günü daha da anlamlı hale getirdiler.

MUSTAFA NURİ ŞİRİN’İN MESLEKTAŞLARI DA ORADAYDI

Gazeteci Mustafa Nuri Şirin’in meslektaşları ve medya dünyasından birçok isim de düğüne katıldı. Meslektaşları, yıllardır birlikte çalıştıkları Mustafa Nuri Şirin’in mutluluğunu paylaşmak ve onun için bu özel günün bir parçası olmak için oradaydılar. Gazeteciler, Hasret Şirin ve Erdinç Özkul çiftine ömür boyu mutluluklar dileyerek, törene ayrı bir anlam kattılar.

ÇİFTİN MUTLULUĞU GÖZLERİNDEN OKUNUYORDU

Tören boyunca genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Hasret Şirin ve Erdinç Özkul, hayatlarının en mutlu günlerinden birini yaşarken, dostları ve aileleri de onların bu mutluluğunu paylaştı. Konuklar, çiftin mutluluğuna ortak olmanın sevincini yaşarken, tören boyunca birçok duygusal an da yaşandı.

HEDİYELER VE İYİ DİLEKLER

Düğün törenine katılan belediye başkanları, çeşitli hediyeler vererek genç çifte destek oldular. Hediye takdimi sırasında yapılan konuşmalarda, çiftin gelecekteki hayatlarına dair en iyi dilekler dile getirildi.

UNUTULMAZ BİR GECE

Bu özel düğün töreni, Kahramanmaraş’ta unutulmaz bir geceye dönüştü. Şehrin önde gelen isimlerinin ve genç çiftin dostlarının katılımıyla gerçekleşen düğün, hem çiftin ailesi hem de katılan herkes için unutulmaz anılarla dolu bir gece oldu.

Hasret Şirin ve Erdinç Özkul çifti, törenin ardından tebrikleri kabul ederken, yeni hayatlarına adım atmanın heyecanı ve mutluluğu içinde olduklarını ifade ettiler.

Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol