Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

BAKLİYATLARIN ÖNEMİ KONULU KOMPOZİZYON YARIŞMASI TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ KAHRAMANMARAŞ’TAN
 Törene Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Faruk ERASLAN,  Kahramanmaraş Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İhsan EMİRALİOĞLU, İŞKUR Müdürü Ali YÜCE, KOSGEB Müdür Yardımcısı Ekrem GÖKCE katıldı.

Lider Çocuk Tarım Kampı" etkinlikleri kapsamında “Tarımda ve Beslenmemizde Bakliyatların Önemi” konulu kompozisyon yarışması düzenlendi. Düzenlenen kompozisyon yarışması sonunda dereceye giren öğrencilerden, birinci olan öğrencinin kompozisyonu Bakanlığa gönderilerek,  81 İlden gönderilen il birincilerine ait kompozisyonlar arasından, Türkiye birinci, ikinci ve üçüncü olan kompozisyonlar seçildi.

İlimizi temsil eden Onikişubat ilçesi Albayrak İlkokulu Öğrencilerinden Ayşegül KOCAKAYA Türkiye üçüncüsü oldu.

Ödül olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı tarafından Gönderilen fotoğraf makinesi Clarion Otel de düzenlenen törenle Vali yardımcısı Faruk ERASLAN tarafından verildi.

Türkiye üçüncüsü olan Ayşegül KOCAKAYA ödül töreninde yaptığı açıklamada çok mutlu olduğunu dile getirerek Türkiye üçüncüsü oldum. Bu benim için güzel bir deneyim ve başarı oldu dedi.

 

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol