banner1320
Öne Çıkanlar KAHRAMANMARAŞ TA BİR İLK DOĞA SPORLARI PANELİ SİYASİ PARTİLERDE ADAYLAR BELLİ OLDU siyaset Olimpik gün yürüyüşüne büyük ilgi ÇAKIROĞLU DERNEĞİ BUĞDAYLARI BİÇERDÖVERLE BULUŞTURDU

Bu haber kez okundu.

ABDULLAH ŞANLIDAĞ, ‘VUSLAT’A KİTAP YAZDI

Yeni çıkan kitabı hakkında açıklama yapan Abdullah Şanlıdağ, “Bugün çok mutluyum zira 28 yıllık yazarlık hayatımda 3 eserim olan Vuslat isimli kitabım çıktı. Eserde ekonomiden dış politikaya, sevgiden merhamete, edebiyata her alanda konulara değindik çok mutluyum. Kitabımın yayınlanmasından dolayı, çalışmalarımız bundan sonraki hayatımızda da devam edecek. Okumakta olduğunuz eserdeki makalelerin birçoğu Akit'te yazmış olduğum yazılardan oluşmakta. Her bir makaleye saatlerimi verdim. Hepsinin ayrı bir hikayesi var.

Kitabın ismini de ‘Vuslat’ olarak belirledim. Türkçe'nin en çok sevdiğim kelimelerindendir ‘Vuslat’ Arapça olan bu kelime; sevilen, özlenen bir şeye kavuşmadır. Vuslatın en güzeli ve doyumsuz olanıysa, bizi yaratan Rabbimize kavuşmaktır. Hayatımız ve eylemlerimiz, amellerimiz; O'nun rızasını kazanmaya matuftur. Bu eser, o amacımıza bir kapı aralarsa, ne mutlu bizlere. Acizane bendenizin, bu üçüncü eseri. İlk eserim 1996 yılında ‘İslami Bilinç’ adıyla yayınlanmıştı. Daha sonra ‘Dinin Direği Namaz’ konulu risalemi neşretti. Tüm eserlerimi, başta çocuklarım, değerli eşim olmak üzere, kitap dostlarına atfediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol