Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

SANKO MAKİNA ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİNASININ TEMELİ ATILDI
 Sanko Makina Ankara Bölge Müdürlüğü binasının temeli, Sanko Holding yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, İş ve Tarım Makinaları Gurup Başkanı Sami Konukoğlu, Sanko Makina Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Hamut, Sanko Makina Pazarlama Genel Müdürü Orhan Aydoğan, Doosan Dünya Forklift Satış Direktörü Kun.H.Lee, Sanko Makina yöneticileri ve bölgedeki servis sahiplerinin katılımı ile atıldı.  

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Sanko Makina Ankara Bölge Müdürlüğü binasının temel atma töreninde yaptığı konuşmada, “Bu binanın hizmete girmesi ile birlikte, satış sonrası hizmetlerde daha hızlı bir performans sergileyeceğiz” dedi.

Ankara İvedik’te inşa edilecek Sanko Makina Bölge Müdürlüğü binasının, Sanko – Doosan işbirliğinin en güzel yansımalarından birisi olacağına inandığını ifade eden Konukoğlu, “Doosan ile 15 yıl önce başlattığımız yolculuğumuzu, dostluk ve dayanışma ruhu ile sürdürüyoruz, iş makinaları sektöründe bayrağımızı zirvede dalgalandırıyoruz” diye konuştu.

“Tarihe dayalı Türkiye – Kore dostluğunun en güzel örneklerinden olan Sanko – Doosan işbirliğini, başarıyla yarınlara taşıyacağımıza inanıyoruz” diyen Konukoğlu, şöyle devam etti:

“Türkiye Cumhuriyeti’nin başkentinde, 10 milyon doların üzerinde bir yatırımla SankoMakina ve Doosan’a yakışacak bina inşa ederek; iş makinaları sektöründe Sanko’nun saygın yol arkadaşı olan Doosan ile gelişen Türkiye’nin 2023 hedefine giden yolda başarıyla katkı sunacağımızdan şüphem yoktur.SankoMakina ve Doosan, bu anlamda Türkiye’deki önemli dişlilerden birisi olacaktır.”


GÜVEN VE GURUR DUYUYORUZ

DoosanForkliftDünya Satış Direktörü Kun.H.Lee de yaptığı kısa konuşmada, Sanko ile işbirliklerinden güven ve gurur duyduklarını söyledi.

Lee, “Bu işbirliğini 15 yıldan beri başarıyla sürdürüyoruz. Bundan sonra da aynı şekilde devam edecektir” diyerek, Sanko ile işbirliğinin devamlılığının altını çizdi.

SAMİ KONUKOĞLU

Sanko Holding İş ve Tarım Makinaları Gurup Başkanı Sami Konukoğlu daSANKO Holding olarak, gelişen ve büyüyen Türkiye’nin, yükselen sektörlerinden iş makinaları alanındaki yatırımları olan SankoMakina’nın bölge üssü konumunda düşündükleri binanın, Doosan ile yol arkadaşlıklarında önemli bir kilometre taşı olacağına dikkati çekti.

SANKO ve Doosan’ın, güvene dayalı işbirliği, dostluk, kardeşlik ve dayanışma anlayışı ışığında, Türkiye’nin geleceğine katkı sunma hedefiyle kararlı ve emin adımlarla yolunda yürüdüğüne vurgu yapan Konukoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“SANKO Ailesi olarak, tarihe dayalı Türkiye – Kore dostluğuna 1999 yılında katkı sağlayamaya başladık. SANKO ve Doosan, 15 yıldan beri yol arkadaşlığını, partnerliğini, iş ortaklığını, iyi günde olduğu gibi, zorluklarda da artan güven ve dayanışma anlayışı ile sürdürmektedir.

Bu güzel işbirliği, bundan sonra da aynı şekilde sürecektir. Türkiye – Kore dostluğu SANKO ve Doosan işbirliğine, SANKO ve Doosan işbirliği de Türkiye – Kore dostluğuna katkı sunmaya devam edecektir. Birazdan hep birlikte temelini atacağımız bina, SANKO – Doosan işbirliğinin en önemli üslerinden biri olacaktır.”

ANKARA’NIN ÖNEMİ

“Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti, iş makinaları pazarının kamu ayağının merkezi olan Ankara’ya yakışacağına inandığımız binamız, 7 bin metrekare alan içerisinde 4 katlı inşa edilecek diyen Konukoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“2023 hedefine kilitlenen Türkiye’yi bu hedefe taşıyacak projelerde, Doosan ve MST markaları ile Sanko Makina liderliğinde  yer alarak sorumluluğumuzu yerine getirme arzumuza çok önemli bir avantaj sağlayacak olan binamızın temelini atmaktan duyduğumuz mutluluğumuzu ve heyecanımızı paylaştığınız için hepinize en içten duygularla teşekkür ederim.”

Konuşmaların ardından Sanko Makina Ankara Bölge Müdürlüğü’nün temeli, konfeti yağmuru altında hep birlikte atıldı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol