banner1470
banner1473
Öne Çıkanlar BİR ÇOCUK BİR TEBESSÜM KAMPANYASI TEOG ŞAMPİYONLARINDAN ZİYARET MHPLİ BAŞKAN AKPINARDAN ÜNALA SERT CEVAP! Din görevlileri GÜÇLÜ HÜKÜMETE İHTİYAÇ VAR

Bu haber kez okundu.

PROF. DR. NİYAZİ CAN, PAZARCIK KAYMAKAMI KIYICI VE BELEDİYE BAŞKANI YILMAZCAN İLE BİR ARAYA GELEREK İLÇEDEKİ EĞİTİM KONULARINI GÖRÜŞTÜ

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Pazarcık Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı ile bir araya gelen üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Yönetim ve Organizasyon, Dış Ticaret, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik, Hukuk, Mülkiyet Koruma ve Güvenli, Ulaştırma Hizmetleri bölümleriyle birçok sektöre ara eleman yetiştiren Pazarcık Meslek Yüksekokuluna destek ve katkıları için Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı’ya teşekkür etti.

Ziyaret kapsamında Pazarcık’ta yükseköğretim meselelerine ilişkin görüş alışverişinde bulunulurken, Pazarcık’ta kurumlar arası etkili ve verimli işbirliğinin geliştirilmesi hususunda karşılıklı temenniler dile getirildi.

Rektör Can’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı, Pazarcık Meslek Yüksekokulunun geliştirilmesi ve ihtiyaçlarının karşılaştırılması hususunda üzerlerine düşen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Prof. Dr. Niyazi Can daha sonra Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan ile bir araya gelerek bir süre görüştü. Ziyarette KSÜ Senatosu üyeleri de hazır bulundular.

Görüşme kapsamında Pazarcık’ta yürütülen eğitim ve gençlik faaliyetlerine ilişkin görüş alışverişinde bulunulurken, Rektör Can Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan’a Pazarcık Meslek Yüksekokuluna verdiği destekler için teşekkür etti.

Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan ise Rektör Can ve Senato üyelerini ilçelerinde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, üniversite ile her alanda yürüttükleri yakın işbirliğini daha da geliştirerek yüksekokul öğrencilerine daha fazla eğitim, sosyal ve kültürel imkân sağlamanın gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.

Prof. Dr. Niyazi Can, Pazarcık Meslek Yüksekokuluna destekleri için Belediye Başkanı Yılmazcan’a KSÜ’nün 30. kuruluş yılı anısına özel olarak hazırlanan plaketi takdim etti. Başkan Yılmazcan da ziyaretin anısına Rektör Can’a hediye takdiminde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1462

banner1463

banner1464

banner1465

banner1466

banner1469

banner1472

banner1474

banner1478