Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA dizi AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

MİLLİYETÇİLER GÜNÜ'NDE BİRLİK MESAJI

Ülkü Ocakları  İl Başkanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı, Türkiye Kamu Sen İl Başkanlığı ve Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) iş birliğiyle 3 Mayıs Milliyetçiler Günü münasebetiyle KAFUM'da bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Milliyetçilik değerlerinin ön plana çıkarıldığı ve Türk milletinin birlik ruhunun pekiştirildiği bu özel gün, olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenmiş olmasına rağmen yoğun bir katılımla icra edildi.

Etkinlikte, milliyetçilik temalı konuşmalar yapıldı ve milli şair Mehmet Akif Ersoy'un eserlerinden seçmeler okundu. Milli marşların eşlik ettiği birlik ve beraberlik mesajları verilen programda, çocuklar için düzenlenen oyun alanları ve yarışmalar büyük ilgi gördü.

Katılımcılara yemek ikramının da yapıldığı etkinlik, coşkulu ve bir o kadar da anlamlı anlara sahne oldu. Düzenlenen bu etkinlik, milliyetçilik ruhunu yücelten ve toplumsal birlik mesajları veren örnek bir organizasyon olarak kayıtlara geçti.

RABBİM BİRLİĞİMİZİ VE BERABERLİĞİMİZİ DAİM EYLESİN

Ülkü Ocakları İl Başkanı Dursun Nar, yaptığı konuşmada, "Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye Kamu Sen ve TÜRKAV ile birlikte tertiplediğimiz bu programı yoğun katılım ile gerçekleştirdik. Katılan tüm Ülküdaşlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol