Öne Çıkanlar 1905 KAHRAMANSARAYSPOR SEZONA İYİ BAŞLADI AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI GÜNEŞ PETROL HAYIRLI OLSUN! PAZARCIKDA YAZ KURAN KURSLARI KAPANIŞ ŞÖLENİ ÖZEL HASTANELER REZALET

Bu haber kez okundu.

GÖKSUN KIRSALINDA ULAŞIMI BÜYÜKŞEHİR İYİLEŞTİRİYOR

Şehir merkezi, ilçe ve kırsal mahalle ayırt etmeksizin yerleşim yerlerinin ulaşımını iyileştirmek için yatırımlarını artırarak sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Göksun’da da yol bakım, onarım ve yenileme uygulamalarına devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca Keklikoluk Mahallesi’nde yürütülen kilit parke uygulamaları tamamlandı. Mahalle mezarlığına ulaşım sağlayan arter ve mezarlık içerisindeki ana ve ara yollar toplam 2 bin metrekare kilit parke ile yenilendi.

Stabilize olduğu için özellikle yağış sonrası aksamalara neden olan arterlerin ulaşım standardı iyileştirildi. İlçede çalışma gerçekleştirilen diğer bir nokta ise Küçükçamurlu Mahallesi oldu. Mahallede bulunan grup ve mezra yolları yine kilit parke ile yenileniyor.

Ayrıca mahalle mezarlığına ulaşım sağlayan yolda da kilit parke kaplama uygulamaları yürütülüyor. Yoğun bir şekilde gerçekleştirilen çalışmalarla mahalledeki stabilize yollar toplam 6 bin metrekare kilit parke ile kaplanacak. Fen İşleri Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, yerleşim yerlerinin ulaşımının iyileştirilmesi noktasında çalışmaların durmaksızın devam ettiği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol