Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA dizi AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

DULKADİROĞLU’NDA YOL YENİLEMELERİ DEVAM EDİYOR

Şehrin ulaşım altyapısını geliştirmek ve güçlendirmek için 11 ilçenin tamamında yatırımlarını artırarak sürdüren Büyükşehir Belediyesi, 6 Şubat depremlerinden en çok etkilenen ilçelerden Dulkadiroğlu’nda başlattığı asfalt yenileme çalışmalarına durmaksızın devam ediyor.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca ilk etapta Vezir Hoca Bulvarı’nda başlatılan asfalt bakım ve onarım uygulamaları hızla sürerken Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, çalışmaları yerinde inceleyerek son duruma ilişkin bilgiler aldı.

DULKADİROĞLU’NUN ULAŞIMINI İYİLEŞTİRİYORUZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, “Dulkadiroğlu ilçemizde asfalt çalışmalarımızı başlattık. İlçemizde yıkımlar fazla olduğu için elbet çalışmalarımız esnasında bir takım zorluklarla karşılaşıyoruz. Buna rağmen çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İlçemizde Vezir Hoca Bulvarı, Sakarya Caddesi, Alparslan Caddesi ve muhtelif caddelerimizde deforme olan 20 kilometrelik güzergahı sıcak asfaltla tamir ediyoruz.

Depremin etkilerinin ortadan kaldırılması ve altyapı yenilemelerinin ardından ilçemizde daha nitelikli çalışmalarımızı başlatacağız. Ayrıca ilçe merkezi ve kırsal mahallelerimizde 20 bin metrekarelik parke imalatlarımız da devam ediyor.

Dulkadiroğlu’nda gerçekleştirdiğimiz bu yatırımlarımızın toplam maliyeti 30 Milyon TL. Vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda yaşaması için şehrimizin her bir noktasında çalışmalarımızı artırarak sürdürüyoruz. Emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol