banner1451
Öne Çıkanlar dizi Akbaba Ailesi aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ MECLİSTE ONAYLANDI

Bu haber kez okundu.

DUALAR 12 ŞUBAT KAHRAMANLARINA
 Ulucami’de 12 Şubat Çarşamba günü akşam namazına müteakip düzenlenecek Yasin-i Şerif  ve Mevlidi Şerif programa tüm Kahramanmaraşlıların davetli olduğu bildirildi.

Amacı topluma faydalı ve şuurlu nesiller yetiştirmek olan ÜLFET Vakfı Kurucu başkanı ve bölgenin önde gelen kanaat önderi islam alimlerinden Abdullah Taylan hoca efendinin günün anlam ve önemini ifade eden sohbeti ile başlayacak olan program, okunacak mevlidi şerif, ilahiler, münacatlar ve Yasin-i şeriflerin aziz şehitlerimizin ruhaniyetlerine ihdasıyla kutsi bir programa dönüşmesi bekleniyor. Kahramanmaraş’ın güzelliklerini sosyal paylaşım sitesi bünyesinde paylaşan EDELER DİYARI ve Kahramanmaraş’ta medrese ruhuyla ahlaklı, İslami şuur ve duyarlığa sahip, 12 Şubat ruhlu bir nesil ve gençliğin yetişmesi için caba gösteren ÜLFET  Vakfı canlarını “Maraş bize mezar olmadan düşmana gülzar olmaz” şuuruyla feda eden ecdadı, en iyi şekilde yâd etmenin yolu onların ruhaniyetlerine bir hediyede bulunmaktır diyerek şehitlerimiz için okunan 46000 Yasin-i şerifi Rıdvan Hocanın hutbeyi terk edip kaledeki Fransız bayrağını indirmeye yöneldiği tarihimizin şeref tablosu olan Ulu camide hediye edecektir. Programın  12 şubat Çarşamba günü  akşam namazından sonra başlayarak  manevi haz ve heyecanların yaşanacağı bir geceye dönüşeceği beklenmekte olup  tüm hemşerilerimiz davetlidir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol