Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

DAHA GÜÇLÜ BİR 'AK PARTİ' ÇIKACAK!
 AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, temposunu düşürmeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

AK Parti İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecini henüz tamamlamadığı için Türkiye genelinde ve Kahramanmaraş'ta çalışmalar devam ediyor. AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, hem Büyükşehir hem de Dulkadiroğlu'nda AK Partinin oylarının daha da yükselmesi için temposunu düşürmeden aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.
Gittiği her yerde, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç ve kendisine destek isteyen Özsoy, 30 Mart 2014'te yapılacak olan yerel seçimlerde AK Partinin oylarının artarak daha güçlü bir şekilde seçimden çıkacağını belirtti.
AK Partinin Kahramanmaraş'ta her zaman olduğu gibi Büyükşehir Belediyesini önemli bir farkla yine alacağını ifade eden Özsoy, ilçelerde de AK Partinin seçimi önde tamamlayacağını dile getirdi.
KAHRAMANMARAŞ'IN VE DULKADİROĞLU'NUN SORUNLARINI YAKİNEN BİLMEKTEYİM!
AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı açıklamada; "Biz hem Belediye Başkanlığı döneminden kalan alışkanlığımız hem de aktif siyasetin içerisinde olmamız gereği idmanlı, sahayı ve seçmeni iyi tanıyan, halkla iç içe, gönül bağı kuran bir yapımız var. Kahramanmaraş'ımızın ve Dulkadiroğlu ilçemizin sorunlarını da yakinen bilmekteyiz. Aday Adayı olduktan sonra da hızımızı kesmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yakın bir tarihte ilçemizin AK Parti Belediye Başkan Adayının belli olacağını bekliyoruz. Bu süreçten sonra çok daha hızlı ve planlı çalışmalar devam edecektir." Şeklinde konuştu.
HEM BÜYÜKŞEHİR İÇİN HEMDE KENDİSİ İÇİN SEÇMENDEN DESTEK İSTİYOR!  
Seçim çalışmaları kapsamında her gittiği yerde hem Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç için hem de kendisi için seçmenden destek isteyen Mustafa Özsoy, yerel seçimler sonrasında AK Partinin oylarının katlanarak artacağını dile getrdi."
AK PARTİ BÜYÜKŞEHİRDEN VE İLÇELERDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAK!
Kahramanmaraş'ta olduğu gibi Türkiye genelinde de hiçbir şekilde AK Partinin oylarının düşmeyeceğini aksine daha da güçlenerek yollarına devam edeceklerinin altını çizen Özsoy, son günlerde AK Parti hükümetine karşı yapılan operasyonla ilgili olarak da, “AK Partiyi ve Başbakanımızı Türk Cumhuriyetleri, İslam dünyası, Afrika, Mağdur ve Mazlum İnsanlar, hatta Avrupa insanları bile birer kurtarıcı olarak görmektedir. Özellikle ülkemizde artık her yapılan senaryonun arka planını halkımız gayet net olarak görüyor. Yaptığı programlarda halkın görülmemiş şekilde her platformda sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu ve onu tekrar iktidarda görmek istediğini fiziki olarak gösteriyorlar. Hiçbir provokasyon, iftira ve yıpratma faaliyetinin hak nazarında yer bulmayacağını zaman gösterecektir. Bu süreçten AK Parti güçlenerek çıkacak ve yerel seçimlere de olumlu yansıyacağı inancım tamdır." İfadelerini kullandı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol