Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR dizi AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKŞEHİR’DEN 19 MAYIS’TA GENÇLERE İNTERNET HEDİYESİ

Başkan Fırat Görgel öncülüğünde gençlere yönelik faaliyetlerini artırarak sürdüren, çeşitli kültür sanat etkinlikleri ve atölyeleri gençlerle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda da özel bir çalışma yapıyor. Büyükşehir Belediyesinin “Kahraman Gençlik” uygulamasını akıllı cihazlarına indirerek 19 Mayıs’ta Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel’in sosyal medya hesaplarından birini takip eden tüm gençlere haftalık 2 GB internet hediye edilecek. Kahraman Gençlik uygulamasını akıllı cihazlarına indirerek kayıt olan gençler, hem Büyükşehir Belediyesinin etkinlik ve faaliyetlerinden haberdar olurken hem de 2 GB internet kazanma fırsatı yakalayacak.

Kahraman Gençlik uygulaması; İOS cihazlarda App Store’den, Android cihazlarda ise Play Store üzerinden indirilebiliyor. Uygulamada 19 Mayıs haricinde de sürekli çeşitli görevlerle internet ve hediye kazanma şansı devam edecek. Yapılan açıklamada, etkinliğin 19 Mayıs’ta başlayıp 20 Mayıs itibariyle sona ereceği, kazanılan 2 GB internetin de 7 gün içerisinde hatlara tanımlanacağı belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol