banner1351
Öne Çıkanlar TÜNEL KAVŞAKTA İNCELEME EMİRİLYAS MAHALLESİNDE HARABE YAPI YIKIMI DULKADİROĞLUNDA BOŞ ALANLAR MOBİL EKİPLE TEMİZLENİYOR İHL KARİYER GÜNLERİ KONFERANSI YAPILDI İZAHI YAPILAMAYANIN MİZAHINI YAPTILAR

Bu haber kez okundu.

BELEDİYENİN TOPLU TAŞIMA GÜCÜ
Sosyal belediyecilik kadar teknik belediyecilikte de kendini ispat eden,  bu sebeple araç parkını her geçen gün zenginleştiren Belediye, şimdi de toplu taşımadaki sıkıntıların giderilmesi, daha rahat ve güvenli bir toplu taşımacılık hizmeti için 7 yeni otobüsü Kahramanmaraş’a getirdi.

Belediye önünde sergilenen, vatandaşların da takdir ve beğenisini kazanan OTOKAR marka, Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne teslim edilecek olan otobüslerin, en kısa zamanda kent içi toplu taşımacılık hizmetine girmesi bekleniyor.

Bu otobüslerin devreye ve hizmete girmesi ardından, her geçen gün büyüyen, nüfusu artan Kahramanmaraş’a bir parti daha otobüsün geleceği söyleniyor.

Otobüsleri beğenen vatandaşlar da, Başkan Poyraz’a teşekkür edip, “Daha kaliteli, daha güvenli toplu taşıma için bu otobüsler can simidi gibi geldi. Başkan Poyraz’a teşekkür ederiz” dediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol