banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜNGÖR; “BAKANLIĞIMIZLA PLANLAMA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, şehrin imar ve inşası noktasında yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere Kahramanmaraş’a gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen ile bir toplantı yaptı.

Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda bakanlık yetkilileri ve ilçe belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; şehrin tekrar ayağa kaldırılması noktasında gerçekleştirilen ve planlanan yatırımlar, zemin etüt çalışmaları, imar planları, kalıcı konut ve iş yerlerinin inşası, hasarsız ve az hasarlı inşaatların devamı, yerinde dönüşüm çalışmaları gibi pek çok konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

ŞEHRİMİZİ DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE AYAĞA KALDIRACAĞIZ

Toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Hayrettin Güngör, “Alanda yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere şehrimize gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcımız Sayın Vedad Gürgen, bakanlık yetkililerimiz ve ilçe belediye başkanlarımızla istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Şehrimizin imarı ve inşası noktasında yürütülen ve planlanan yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Şehrimizin tekrar ayağa kaldırılması noktasında bakanlığımız ve tüm paydaşlarımızla yüksek bir koordinasyonla çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah el birliğiyle şehrimizi daha güçlü bir şekilde tekrar ayağa kaldıracağız” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394