banner1351
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİRDEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YENİ KAVŞAK DÜZENLEMESİ TEZCAN HERKES KENDİ İŞİNİ YAPMALI AFŞİN BELEDİYESİNDE CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK !

Bu haber kez okundu.

BANK ASYA ‘ALTIN KABUL GÜNLERİ’ KAHRAMANMARAŞ’TA
 Yeni ürün ve hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda şekillendiren Türkiye’nin lider katılım bankası Bank Asya, ‘Altın Kabul Günleri’ düzenlemeye devam ediyor. 2012 Mart ayından itibaren Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu Altın Kabul Günleri ile 4 ton hurda altını reel ekonomiye kazandıran Bank Asya, 19 Mart 2013 tarihinde, Kahramanmaraş şubesinde ‘Altın Kabul Günü’ düzenliyor.

Bank Asya altın bankacılığı ürünleriyle, 2012 yılında 200 milyon TL’lik artışla altın mevduatını en fazla artıran banka olduklarını vurgulayan Bank Asya Kahramanmaraş Şube Müdürü Fatih Mehmet Sarıoğlu, Bank Asya olarak 2013 yılında 5 ton altını daha Türkiye ekonomisine kazandırmayı hedeflediklerini belirtti. Hangi ayarda olursa olsun ziynet altınları fiziki olarak teslim aldıklarını söyleyen Fatih Mehmet Sarıoğlu,  “Aldığımız altınları cari ve katılım hesaplarına gram olarak yatırıyoruz. Müşterilerimiz hesaplarında bulunan altını, tercih edecekleri farklı gram ağırlıklarında fiziki olarak alabilecekleri gibi, şubelerimizde de bozdurabilirler” dedi. Altın birikimlerini bankada değerlendirmenin, hem birikim sahibi hem de ülke ekonomisi açısından daha faydalı olduğuna dikkat çeken Fatih Mehmet Sarıoğlu, “Birikim sahibinin önceden bankamızda hesabı bulunmasına gerek yok. Altın kabul işlemi sırasında hesap açılabilir. Ayrıca müşterimiz dilediği zaman hesabı Türk Lirası ya da yabancı paraya dönüştürülebilir. 19 Mart Salı günü şubemizde düzenlenecek Altın Kabul Günü'ne tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.   

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol