Öne Çıkanlar TABELALARIYLA BİRLİKTE KADERLERİ DE DEĞİŞTİ Seçim 2015 ALANINDA İLK ESER… ELBİSTANSPOR 2 GOL ATTI 3 PUAN ALDI ANDIRINLI DOSTLARA SELAM OLSUN!

Bu haber kez okundu.

İMG HASAR DANIŞMANLIK; ”YİTİRDİKLERİNİZİ GERİ GETİREMEYİZ, AMA HAKLARINI YİTİRMEYİZ!”

Trafik ve iş kazaları, araç hasar değer kaybı, yanlış tedavi, askeri kazalar, terör mağdurları ve ayıplı mallar gibi mağduriyet yaratan sorunlar için verdikleri hizmetler yanında 2001 yılından günümüze kadar Türkiye’ni her bölgesinden yaklaşık 20 bin trafik ve iş kazası mağduruna haklarını tam zamanında almaları konusunda danışmanlık hizmeti vermiş ve bu hizmeti vermeye devam ettiklerini söyleyen Bölge Koordinatörü Barış Canatalı firma temsilcisi Ayşe İşsever, Kimlik Gazetesini ziyarette, “Trafik kazalarında yitirdiklerimizi geri getiremeyiz ama haklarımızı yitirmeyiz! dediler.

Vatandaşın trafik kazası ve iş kazası sonrasında tazminat alabileceğine dair net bilgisinin bulunmadığına da dikkat çeken Bölge Koordinatörü Barış Canatalı, İMG Hasar Danışmanlık firması olarak bir telefon kadar mağduriyet yaşamış insanlara bir telefon kadar yakın olduklarını belirtti, araçlarının değer kaybını alabilmeleri için, sloganları olan ‘herkes için önce sağlık’ ilkesinden hareketle mağduriyet yaşamış insanların hizmetinde olduklarına vurgu yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1462

banner1463

banner1464

banner1465

banner1466

banner1469

banner1472

banner1474

banner1478