Öne Çıkanlar DUALARIMIZ ŞEREF EROĞLU İÇİN HALİL İBRAHİM SOFRASINA BUYURUN! dizi KAHRAMANMARAŞ BBS 0-1 OFSPOR MİLLİ BİLARDOCUMUZA DESTEK

Bu haber kez okundu.

KSÜ’DE YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ KAYITLARI BAŞLADI
 10 bin 859 adayın başvuruları incelenerek şartları sağlayan, kayıt yaptırması uygun görülen 2 bin 32 aday yabancı uyruklu öğrenciye teklif mektubu gönderildi. Yabancı uyruklu öğrenciler kayıtlarını 13-17 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapabilecekler. Boş kalan kontenjanlar için ise ek yerleştirmeler 27-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

KSÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Zekeriya Pak Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Dış İlişkiler Şube Müdürlüğünde oluşturulan yabancı uyruklu öğrenci kayıt bürosunu ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar ve yabancı uyruklu öğrenci kontenjanlarına ilişkin yetkililerden bilgi aldı.

Kayıt için dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrencilerle sohbet eden Rektör Vekili Pak, “Dünyanın dört bir yanından ülkemize, şehrimize ve üniversitemize eğitim almak için gelen öğrencilerimiz bizlere ailelerinin emanetidir. Bizler bütün öğrencilerimizi yetiştirirken gösterdiğimiz hassasiyeti, dost ve kardeş ülkelerden gelen öğrencilerimize de gösteriyoruz. Amacımız onları en iyi şekilde hayata hazırlayarak, aldıkları kaliteli eğitim ve Türkiye sevgisiyle bizim gönüllü elçilerimiz olmalarını sağlamak.” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol