Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

BÖLGE ÜNİVERSİTELERİ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLARI, KSÜ’DE
 Öğrenci İşleri Daire Başkanları ve öğrenci işleri alanında çeşitli kademelerde görev yapan personellerin katılımıyla ilk olarak tanışma toplantısı tertip edildi. KSÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü fuaye alanında gerçekleşen toplantıya KSÜ, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Kilis 7 Aralık Üniversitesi, İskenderun Teknik Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi, Harran Üniversitesi, Kayseri Erciyes Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi ve Mustafa Kemal Üniversitesinden temsilciler katıldı.

Tanışma toplantısında üniversitelerin temsilcileriyle bir araya gelen KSÜ eğitim-öğretim işlerinden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İrfan Ersin Akıncı, “Sizler, üniversitelerin en zor çalışma alanlarından biri olan öğrenci işlerini üstleniyorsunuz. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Tanışma toplantısının ardından katılımcılar, KSÜ Senato Toplantı Salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantı kapsamında öğrenci işlerinde yürütülen çalışmalara ilişkin görüş alış verişinde bulunularak, belirli alanlardaki tecrübeler aktarıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol