Öne Çıkanlar KAHRAMANMARAŞ PİAZZA 2. YAŞINI KUTLUYOR dizi UNESCO DÜNYA MİRASLARI SERGİSİ AÇILIŞI … AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ kahramanmaraş belediyesi

Bu haber kez okundu.

Ak Parti Gençlik Kolları 4. Bölge 1. İl Başkanları Toplantısı Kahramanmaraş’ta Yapıldı.
 Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Fırat GÖRGEL’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyona,AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Zafer ÇUBUKÇU, Siyasi ve Hukukî İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Emre ÇALIŞKAN, Genel MerkezTeşkilat Başkanı Ahmet KILIÇ, Genel Merkez Üniversiteler Başkanı Nureddin ÇELİK, AK Parti Gençlik Kolları 4. Bölge Koordinatörü Erdem ACAR,AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi Ömer Faruk İSLAM, AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi Alaattin Ünüvar, AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi Muhammed Fatih GÖK,Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet AY, Adıyaman İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa GÜZEL, Aksaray İl Gençlik Kolları Başkanı Abdülsamet KILIÇ, Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa DİNÇOĞLU, Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet ATIÇ, Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanı Abdulkerim YALÇIN, Kilis İl Gençlik Kolları Başkanı Seyit HÜRCAN, Mersin İl Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir ÇOBAN, Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Yasin GÜNEŞ, Osmaniye İl Gençlik Kolları Başkanı İsmail KAYA, Sivas İl Gençlik Kolları Başkanı Murat TORAMAN, Yozgat İl Gençlik Kolları Başkanı M.Serkan SÖNMEZ, Adana ÜNİAK Başkanı Halil ALAGÖZ, Kayseri ÜNİAK Başkanı Furkan BOZKURT, Kilis ÜNİAK Başkanı Cansu KARABACAK, Niğde ÜNİAK Başkanı Faruk TAŞKIRAN, Osmaniye ÜNİAK Başkanı Osman KIBRISLIGİL ve il başkan yardımcılarının da aralarında bulunduğu 35in üzerinde konuk ve Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Programın ilk gününde Kahramanmaraş’a gelen konuklar ve Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri birlikte tanışma yemeğinden sonra konaklayacakları otele intikal ettiler.

Açılış Toplantısı ve Gençlik Kolları İl Başkanlarının Sunumları

22 Haziran Cuma öğleden önce Ramada Otel’de gerçekleştirilen açılış toplantısında bütün konuklar, AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları ve ÜNİAK Kahramanmaraş teşkilatına mensup üyeler hazır bulundu. Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Zafer ÇUBUKÇU’nun açılış konuşması yaptığı toplantının ardından topluca Cuma Namazı’nageçildi. Heyet, Cuma Namazının ardından AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fatih Mehmet ERKOÇ, Siyasi ve Hukukî İşler Başkanı ve Başkan Vekili M. Akif KAHVECİ, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Vahit Bağcı’nın da katılımıyla öğle yemeği yedikten sonra toplantıların ikinci bölümlerini gerçekleştirmek üzere Ramada Otel’e döndü.


Programın öğleden sonraki bölümünde ise 4. Bölge 1. İl Başkanları Toplantısı ve 3. Bölge 1. Üniversite Başkanları Toplantısı farklı salonlarda gerçekleştirildi.

Yaklaşık 6 saat aralıksız süren İl Başkanları Toplantısı’na katılan 13 il başkanı kendi şehirlerindeki çalışmalarla ilgili bilgiler verirken yaşadıkları sorunları masaya yatırdılar. Tüm il başkanlarının sunumlarını dikkatle dinleyen Genel Başkan ÇUBUKÇU bazı konularda kurmaylarına anında talimatlar verirken sık sık notlar alarak problemlerin çözümünde ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.


Toplantıların ardından kısa bir açıklama yapan AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Fırat GÖRGEL, çok verimli günler geçirdiklerini vurgulayarak “İlk toplantının Kahramanmaraş’ımızda yapılıyor olması bizi ayrıca mutlu ediyor. Çok verimli günler geçiriyoruz. Hem Kahramanmaraş’ımız hem bölgemiz için hem de AK Parti’miz için son derece faydalı olacağını düşünüyorum. Umarım hayırlara vesile olur. Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanızım Sn. Zafer ÇUBUKÇU’nun da yoğun gündemi olmasına rağmen 2 gününü, bu toplantıya ayırarak şehrimizde geçirmesi AK Parti’nin gençlere ne kadar önem verdiğinin ve bu organizasyonun, bu toplantıların ciddiyetinin göstergesidir.” dedi.


Milletvekilleri ve Belediye Başkanı İle Sohbet

Yorucu geçen toplantıların ardından bütün konuklar, AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, ÜNİAK Kahramanmaraş Üyeleri topluca akşam yemeği yemek üzere, Kahramanmaraş Belediyesi tarafından Muhsin YAZICIOĞLU Parkı’nda yaptırılan sosyal tesislere geçti.

Yemeğe, Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mehmet SAĞLAM, Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı GÜVENÇ, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa POYRAZ, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, il ve ilçe yönetimlerinden çok sayıda partili katıldı.

“Neden Dindar Gençlik?”

Programın son gününde hep birlikte yapılan kahvaltının ardından 2 saat süren bir kapanış toplantısı gerçekleştirildi. Bütün konukların, AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyelerinin, ilçe gençlik kolları başkanlarının, ÜNİAK Kahramanmaraş üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Siyasi ve Hukukî İşler Başkanı ve Başkan Vekili Emre ÇALIŞKAN bir sunum yaparak AK Parti’nin ve AK Gençliğin kimliğinden ve karakterinden bahsetti. Muhafazakâr demokrat kavramıyla ilgili bilgiler veren ÇALIŞKAN’ın sunumunun ardından AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Zafer ÇUBUKÇU’nun danışmanı Ahmet COŞKUN da gençlere hitap etti. Dindar gençlik olgusu üzerine konuşan COŞKUN, “nasıl AK Genç olunur?” ve “neden dindar gençlik?” gibi sorulara yanıt niteliği taşıyan değerlendirmelerde bulundu.


“Sorunları Dinlemek ve Çözmek İçin Buradayız.”

Kapanış toplantısının ardından topluca veda yemeğine geçildi. Yemeğemüteakip kısa bir teşekkür konuşması yapan ve “biz Kahramanmaraş’ın farklı lezzetlerini tatmak ya da turistik yerlerini gezmek için burada değiliz, Kahramanmaraş’ımızın ve bölge illerimizin problemlerini dinleyip çözüme kavuşturmak için buradayız. İnşallah bir sonraki bölge toplantımızı da Ramazan Bayramına müteakip gerçekleştireceğiz.” diyen Zafer ÇUBUKÇU “Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanımız Fırat GÖRGEL başta olmak üzere tüm Kahramanmaraş Gençlik Kolları teşkilatına misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyor ve hepinizi Allah’a emanet ediyorum.” sözleriyle veda etti.

AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Fırat GÖRGEL, Genel Başkan ÇUBUKÇU’ya el oyması sandık armağan etti. Bütün katılımcılarahediye paketleri takdim edildi ve konuklartopluca çektirilen hatıra fotoğraflarının ardından Kahramanmaraş’tan ayrıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1245

banner1233

banner1234

banner1246

banner1248

banner1237