Öne Çıkanlar ALTINORDU DARBE YAPTI! SANKİ KARDEŞ GİBİLER B.Ş. BELEDİYESPORA BAŞKAN ARANIYOR! MUTLULUKLARIN PAYLAŞILDIĞI ZAMANLARDIR” Seçim 2015

Bu haber kez okundu.

 “ÇOCUK HAKLARI KARELERİ” YARIŞMASINDA KATILIM İÇİN SON GÜNLER

Rönesans Gayrimenkul Yatırım bünyesindeki alışveriş merkezleri Optimum Outlet, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi ile Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Fotopya işbirliği ile gerçekleştirilen fotoğraf yarışmalarının 3.’sü “Çocuk Hakları Kareleri” için son katılım tarihi 17 Nisan.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım bünyesindeki Optimum Outlet, Piazza ve Kozzy Alışveriş Merkezleri ile Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Fotopya işbirliği ile bu yıl 3.’sünün gerçekleştirildiği fotoğraf yarışmasına son katılım tarihi için geri sayım başladı. Küçük büyük, fotoğraf sanatına gönül veren herkesin katılabileceği yarışma için son katılım tarihi ise 17 Nisan 2015. Bu yılın teması seçilen “Çocuk Hakları Kareleri” konulu yarışmada dereceye giren fotoğraflar; İstanbul’daki Kozzy AVM, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’daki Optimum Outletler ile Samsun, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’daki Piazza AVYM’lerinde sergilenecek.

Çocuk Haklarının Önemine Dikkat Çekecekler

Çocuk Hakları ile ilgili toplumda bilinç oluşturmayı ve çocuk haklarının önemine dikkat çekmeyi amaçlayan “Çocuk Hakları Kareleri” isimli fotoğraf yarışması; “18 yaş üstü”, “Lise 9-12. sınıf öğrencileri” ve “Ortaokul 5-8. sınıf öğrencileri” olarak belirlenen kategorilerdeki fotoğraf severlerin katılımıyla gerçekleşiyor.

Yarışmada yer alacak olan eserler çocukların; eğitim, güvenli bir ortamda yaşama ve büyüme, düşüncelerini özgürce anlatabilme, düşüncelerine saygı gösterilmesi, bedensel ve zihinsel şiddete karşı korunma, sağlık hizmeti alma, çevre kirliliğinden ve yetersiz beslenmeden korunma, engelli çocukların her türlü eğitim, sağlık ve yaşam koşullarının ücretsiz olarak sağlanması, uyuşturucuya, cinsel sömürüye ve zorla çalıştırılmaya karşı korunma haklarını yansıtan fotoğraflardan oluşacak.

Birbirinden Değerli Ödüller Sahiplerini Bekliyor

Geçtiğimiz yıllarda “Gülümseten Kareler” ve “Dostluk Kareleri” konulu fotoğraf yarışmalarına gösterilen yoğun ilgi nedeniyle bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmanın son başvuru tarihi 17 Nisan 2015. Yarışmanın sonunda da farklı kategorilerdeki tam 69 eser sahibi, toplamda 22 bin 650 TL’lik ödülün sahibi olacak. Çocuk Hakları Kareleri konulu yarışma sonucunda dereceye girenler birbirinden değerli hediye çekleri ile ödüllendirilecek.

 

Ödüller:

“18 Yaş Üstü” Kategori Finalistleri

Birinci: 3.500 TL değerinde hediye çeki

İkinci: 2.500 TL değerinde hediye çeki

Üçüncü: 1.500 TL değerinde hediye çeki

Mansiyon (2 Adet): 500 TL değerinde hediye çeki

Sergileme (20 Adet): 100 TL değerinde hediye çeki

“Lise Öğrencileri (Hazırlık 9-12 Sınıflar)” Kategori Finalistleri

Birinci: 2.000 TL değerinde hediye çeki

İkinci: 1.500 TL değerinde hediye çeki

Üçüncü: 1.000 TL değerinde hediye çeki

Mansiyon (2 Adet): 250 TL değerinde hediye çeki

Sergileme Ödülü (17 Adet): 100 TL değerinde hediye çeki

 

“Ortaokul Öğrencileri (5-8 Sınıflar)” Kategori Finalistleri

Birinci: 1.500 TL değerinde hediye çeki

İkinci: 1.000 TL değerinde hediye çeki

Üçüncü: 750 TL değerinde hediye çeki

Mansiyon (2 Adet): 250 TL değerinde hediye çeki

Sergileme Ödülü (17 Adet): 100 TL değerinde hediye çeki

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147