Öne Çıkanlar ALTINORDU DARBE YAPTI! SANKİ KARDEŞ GİBİLER B.Ş. BELEDİYESPORA BAŞKAN ARANIYOR! MUTLULUKLARIN PAYLAŞILDIĞI ZAMANLARDIR” Seçim 2015

Bu haber kez okundu.

 BAŞKAN GÜVEN, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ…

Mahalle muhtarıyla bir araya gelen Başkan Güven ayrım yapmadan her mahalleye eşit hizmet götürme gayreti içinde olduklarını belirterek. Afşin Belediyesi’nin 10 aylık süreç içerisinde yapılan ve yapılması planlanan proje çalışmaları hakkında detaylı bilgiler veren Güven, “  Biliyorsunuz büyükşehir olmamızla beraber hizmet götürmemiz gereken alan 23 kat arttı. Her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım yapmadan götürüyoruz. Amacımız her mahallesi yaşanılabilir daha güzel bir Afşin oluşturmak” dedi.

Başkan Güven, “Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye´de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Bu sebepten dolayı her kesim yaptığımız hizmetleri destekliyor. Biz halkımızın boynunu öne eğecek ne bir ihmalimiz ne de bir yanlışımız olmuştur. Halkımıza verdiğimiz sözleri hep tuttuk, bundan sonra da tutacağız” dedi.

Muhtarlara sosyal taraf olarak değil her zaman sosyal ortak anlayışı ile baktıklarını belirten Başkan Güven konuşmalarına şöyle devam etti; “Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz”  dedi.

Yapılan toplantının çok verimli olduğunu, birçok sorun dile getirilirken, bunlara anında yine bu toplantıda karşılıklı çözüm önerilerinin de sunulmasının önemini vurgulayan muhtarlar da “Başkanımızla el ele,  şehrin yönetimine katkı sağlamak bizleri mutlu ediyor. İnşallah önümüzdeki günlerde de Belediye Başkanımız ile bir araya sık sık gelerek onunla birlikte mahalle sakinlerimizin ve şehrimizin dili, gözü kulağı olacağız” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147