banner1424
Öne Çıkanlar GİZLİ SANSÜR VAR… SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR SPOR LİSESİ ŞAMPİYON STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Bu haber kez okundu.

YILBAŞI HEDİYEN SANKO PARK’TAN
 Sanko Park etkinlik alanına gelerek, yılbaşı için özel hazırlanan panonun önünde fotoğraf çektirenlerin, çekilen fotoğrafı #sankopark2017 etiketiyle instagramda paylaşmaları gerektiğini belirten Büyükaksu, “Sanko Park Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın. Danışma masamıza uğrayarak, çektiğiniz fotoğrafı gösterin, sisteme kaydolun ve sürpriz hediyenizi seçin” çağrısını yaptı.

 

SANKO PARK

Kent merkezinde  127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park'ın marka karmasında H&M, Mars Athletic Club (MAC) Oxxo, YKM, Network,  Kahve Dünyası, Bimex, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, De Facto, Mango, Koton, FLO ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

 

Aylık ortalama bir milyon ziyaretçiyi ağırlayan Sanko Park, zengin marka karmasıyla ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah bir ortamda ortak buluşma alanı sunuyor.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol