banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

VALİ VAHDETTİN ÖZKAN, REKTÖR DEVECİ’Yİ ZİYARET ETTİ
 KSÜ Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette Vali Özkan, Rektör Deveci ile bir süre görüşerek üniversitede yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Kahramanmaraş’a önemli bir katma değer katan KSÜ’nün çalışmalarını dikkatle takip ettiklerini belirten Vali Özkan, Üniversitenin gelişimine katkı sunacak olan her çalışmaya destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaretin kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini dile getiren Rektör Deveci, “Sayın Valimizin eğitime, bilime ve Üniversitemize karşı olumlu tutumu, her platforma Üniversitemizi destekleyen yaklaşımı, çalışma azim ve kararlılığımızı pekiştirmektedir. Bu vesileyle kendilerine teşekkürlerimi arz ediyorum” diye konuştu.

Rektör Deveci Vali Özkan’a ziyaretin anısına Maraş Milli Mücadelesi’nin en önemli dönüm noktalarından biri olan Sütçü İmam Hadisesi’nin resmedildiği yağlı boya tablo hediye etti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394